şükela:  tümü | bugün soru sor
  • süper toto süper lig 28. hafta mücadelesi. maçın başlama saati tsi 20:00.
  • malatya'daki maçta başakşehir'i epey zorlamıştık ama yenilmiştik. o zamanlar erol hoca ve takım lige yeni yeni alışıyordu şimdi ise durum daha farklı. malatya gayet rahat başakşehir ise stresli.

gönül ister ki malatya kazansın ama büyük ihtimal berabere bitecek bir maç.
  • basaksehir'in sampiyonluguna abdullah avci'dan daha cok inanan erol bulut'un marifetlerini görecegimiz mac.
    bakalim erol hangi pozisyonda yatacak, sene basindaki takimina, eger basaksehir'e kaybederse sene sonundaki sampiyonluk primini göksel gümüsdag ilk erol'a yollasin, adam inanmis cünkü.

kulüpler siyasi islere alet olurlarsa, kulüplerin sahipleri olursa erol bulut gibi siyasete yaranma kaygisiyla bu tarz aciklamalarin sayisi artar.

biri rakibin forvetine kur yapar, digeri oynayacagi rakibi sampiyon görür, galatasaray olarak böyle kulüplerle ayni ligde yarismak utanc verici.

umarim arda kart görmez de ali sami yen'deki macta kendisini emre abisini 50.000 kisi güzel bir sekilde karsilariz.
  • başakşehir'in doğal yollardan kazanamayacağını düşünenleri görüyoruz. bir fenerli olarak erol'un açıklamalarının gayet normal olduğunu düşünüyorum. başakşehir'in kadrosu nere, malatya'nın kadrosu nere. erol çıkıp 5 atacağız dese ama 5 yese herkes helal olsun diyecek. iğrenç düşünce yapısının ürünleri.
  • daşakcity'nin puan kaybedeceği maç olacaktır.
  • biri rakibin forvetine kur yapıp diğeri de rakibi şampiyon görürken; bi üçüncüsü de fenerbahçede kaptanlık yapmış olmasına rağmen, tam galatasaray maçı öncesi bi röportaj verir.
    röportajda:
    terimi över, türkiyenin en büyüğü der. maçın favorisi galatasaray der.
    terimin hali hazırda şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden beşiktaşın teknik direktörü şenol güneş'e de -haklı gerçi- söver. yalakaları var der. utanmaz der.
    kaptanı olduğu fenerbahçenin de efsanesi alex'e arada sallar.

erol'a sövecekseniz; ümit'in de şenol düşmanlığından galatasaraya yatacağını rahatça kabul edebilirsiniz.

kaynak:
    http://www.posta.com.tr/…alakasi-var-haberi-1402003
  • varınızı,yoğunuzu,olanınızı,biteninizi,üstünüzdeki gömleği,ayağınızdaki donu,cebinizdeki sümüklü mendili satın ve başakşehir'e basın..zira sanırım erol bulut aynısını yapmış..bu sene başakşehir'in galibiyeti ile alakalı abdullah avcı bile bu kadar inançla hiç konuşmadı..ben herşeyimi sattım,oynadım..bugün sokakta çırılçıplak gezeceğim..yarın kralım nasılsa..
  • maalesef başakşehir'in kazanacağı maçtır.

karşılıklı goller olur diye düşünüyorum çünkü başakşehir'e evindeki son iki maçta göztepe ve beşiktaş beceriksizlikten gol atamadılar ortam çok müsaitti halbuki. ama malatya buldu mu atar diye düşünüyorum. tabi kalite farkı olduğu aşikar o yüzden ms1/kgvar
  • malı mülkü satıp beraberliğe basın diyorum başka da bişey demiyorum. hatta maç skoru 0-0 .

az çok malatya'yı izlemişseniz canı istediğinde nasıl sağlam defans yaptığını görmüşsünüzdür. özellikle milli takıma uzun yıllar hizmet edeceğini düşündüğüm sadık çiftpınar'ı dikkatle izlemenizi tavsiye ederim.
  • her hafta bunlarin macini izlemesek diyecegiz ki, malatyanin kadrosu bu basaksehirden 5 yer. bu da cok normal bir olaydir.

genclerbirligi belki ligden düsecek bu takimdan 1 puan aldi. akhisar ligi belki 15. bitirecek bunlari dörtleyip, yolladi.

bu maci basaksehir kesin kazanir demek, erol bulut'un kendisini buralara getiren abdullah avciya minnet borcunu ödeme istegiyle alakali. adam besiktas veya gs yerine basaksehir sampiyon olsun istiyor. bunu da acikladi zaten.

ilk yari 1, ms handicapli basaksehir alacak maci.

fatih terim sahnesinde gösterilecek oyun, yerel saat ile 20'de baslayacak.