şükela:  tümü | bugün
  • hayatımdaki şansımın birebir özeti olan maçtır. güzel bir kupon yapılır maçlar teker teker gelir. son maç bu sevimli iki takımın mücadelesidir.
    yapılan analizlere göre karşılıklı gol en öne çıkan tahmin gözüküp bu şekilde de oynanır.
    ilk yarının 0-0 geçilmesiyle umutlar azalırken dakika 67’yi gösterdiğinde deplasman takımı wolves golü bulur ve umutlar yeşerir.
    ev sahibi cardiff bastırır bastırır ama dakikalar tükenmektedir. dakika 90 da bir yandan da yan hakem kesilir ve gösterdiği 5 dakika uzatmayla içimi bir serinlik kaplar. lan olacak bu sefer diyen iç sesim sözünü bitirmemişken 90+1 de hoooop penaltı.
    yeaaaaaahhhh gimme gimme sesleri evde yankılanır. topun başına bir yavşak geçer. sağ tarafa doğru yaptığı plaseyi kaleci çıkarır. yeaaah nidaları yerine opposite oh noooo’ya bırakır. gözler dolmuş bu da mı gol değil diyen ofsayt osman kıvamına gelinmiştir.
    dakika 90+4 uzun top sağda topla iyi kontrol ceza sahasına girerkeeeen düüüüt penaltı.
    aman tanrım aman tanrım ( bu sefer türkçe nida totemi). o piç atmasın derken topun başına daşşaklı bir zenci geçer. ( bu kim aq) (bu saatte niye bu maçı izliyorum?)
    geliyor geliyor geliyooooor.... üst direk!!!bir!!11!
    ve maç sona eriyor sayın seyirciler.
    şu anda linkini bulamadım ama portekiz şili maçıydı galiba konfederasyon kupası karşılıklı gol oynamıştım. maç penaltılara gitti portekiz penaltılarda 0 çekti aq :(
    yarın kimi kurutsam acaba?