şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün iyi otobüs yaptı.
  • inandırıcı bulamadığım rezalettir. olmayacak şey değil ama birşeyler yanlış, birşeyler eksik sanki. insan biletini falan paylaşır ne bileyim ekran görüntüsü falan alır. biraz şüpheli bir rezalet.

rezalet puanım 4/10
    edit: biletler paylaşılmış ortalık kızışıyor puan 8/10
  • ulusoy yeni bir firma değil.

doğru yere şikayet edersen, düzgün ve tatmin eden bir cevap ile şirket politikalarına uygun bir jest alabilirsin diye düşünüyorum.

inşallah yanulmayirum he mi ulusoy dayi?
  • muavinin sağa çekip indirme tiyatrosunu ben de yaşamıştım biletimin çıktısını istedim diye. kaptan da çekti, in aşağı dedi muavin, " gel de indir" dedim yayıldım iyice. yemedi tabi. kaptan geldi ne oldu diye. biletimi istedim vermedi dedim. aradılar bir yerleri falan devam ettiler. mola yerine gönderecekler diye. yolda muavin geldi yalakalık yaptı hiç bişey olmamış gibi.

metro turizm 1 ulusoy 2.

müşteri hizmetlerine ve şikayet var a yazmıştım. tabi bir şey çıkmadı.
  • o eski ulusoy tarihe karışalı çok oldu. otobüs yolculuklarının hepsi öyle ama en azından pahalı bilet almanın bir mantığı kalmadı. hizmet aynı hizmet.
  • şaka gibi rezalet, muavin harbiden kaşınmış ayrıca yazarımıza destek olan yiğitle tanışmak isterim bence kendisine bir jest yapabilir arkadaşlık babında.
  • sakin sakin otururken sinirlerimi zıplatan rezalet iddiasıdır. o otobüsteki diğer insanların teker teker suratına tükürmek gerekir. yarın aynı olayın kendi başlarına da geleceğinin farkında değiller.
    eğer bilinçlenebilirsek, halk olarak bir bütün olursak o muavinler, şoförler terbiyesizlik yapamaz.
    rezalet puanım 7/10. 10/10 olması için muavinin dövmesi lazımdı evet.
  • 10/10 rezalet.

muavin değil sanki askerlik arkadaşı. çıkışa gel felan hayırdır lan?
  • muavinleri yüzünden birçok kez firma değiştirmek zorunda kaldım. ulusoy'u hiç kullanmadım ama kullanmamak için de sebebim belli oldu. bir firmanın, müşterisiyle birebir muhabbet içinde olan insanları daha dikkatli seçmesi gerekiyor diye düşünüyorum. sonuçta her bir muavin, şoför, bilet kesen görevli kullandığımız firmanın bir yüzü bizim için. velhasıl rezalete puanım 10/10. aynı bir olayı başka bir firmada muavin ve başka bir yolcu arasında yaşandığına şahit olmuştum gerçekten garip insanlar.
  • bu ne lan ülkede herkes kafayı yemiş. bre dangalak , adam almış cam kenarından biletini niye uzatıyorsun dick kafalı japon askeri ? üste çıkıp kavga çıkartmasıda cabası , indireceksin orda yumruğu bakalım bir daha herhangi bir yolcuya böyle davranabiliyor mu ? gece gece sinirim zıpladı , döveceksin bunları adam akıllı artık başka çıkar yolu yok.