şükela:  tümü | bugün
  • trollere siktir çekin geçin.
  • (bkz: hangi ayar)
  • (bkz: boş küme)
  • değişmeyeceğini bildiği halde sayımın tekrarlanmasına tepki göstermek, azıcık "ak partinin kazanmaya çalıştığı zamanda ne yaptığına güvenememekten" geliyor diye cevaplanası ayarımsı.
  • chp'li değilim ama bi ayarlandım sanki. *

edit: şaka lan şaka. ayarına sokiim
  • aktörlerin sürekli chp’yi gündemde tutarak ülkedeki bütün muhalif kitleyi konsolide etmesi benim de çok hoşuma gidiyor.
    ama bari biraz zekice olsun.

olmayan ayardır.
  • sorun geçersiz oyların sayılması değil yeğen, asıl sorun defalarca sayılıp istediği sonucu alamamaktır. bıkmadan daha kaç kez sayacaksınız.
  • ayar değildir, ekrem imamoğlu da bu sorunun cevabını defalarca vermiştir. istediğiniz kadar sayabilirsiniz sonuç değişmeyecektir, bizim tepkimiz çifte standart uygulanmasına; muhalefetin 3 (üç) oyla kaybettiği yerlerde bile tekrar sayım talepleri reddedilirken iktidar partisinin geçerli sebep sunmamasına rağmen bütün taleplerinin il/ilçe ve yüksek seçim kurulu tarafından kabul edilmesinedir.
  • vala ömer çelik seçim gecesinden beri saçmalıyor. yasal hakkını kullanıyormuş. nedense bir tek kendileri kullanabiliyor. diğer partilerin itirazlarına hemen iptal.
  • hukuk herkese eşit işlemediği için rahatsız olunuyor olabilir mi acaba?

3-4 oyla sonucu ilan edilen onlarca ilçede yapılan itirazların hepsi reddedilirken 30.000 oy fark yiyip bütün istanbul'u "ben kazandım" pankartlarıyla donatıp, bütün ilçelerde geçersiz oy saydıran, yetmeyince bazı ilçeleri tamamen saydıran, geçmişte itirazlar devam ederken mazbata vermeyi görev bilip şimdi birden hukuk havarisi kesilip "itiraz sürerken mazbata verilmez" diye koca ülkeyi istanbul seçimine kitleyen bir anlayıştan rahatsız olunmuş olabilir mi acaba?