*

• bu güne sana has bir rezalet değildir, her sinemadaki rezalettir.
    seansa geç girerek protesto ettiğim rezalettir
  • arkadaş hayatınızda ilk defa mı cinemaximum da film izliyorsunuz ya. film saatinden 20 dak. sonra salona girmeyi bi öğrenemediniz gitti.
  • cinemaximum, reklam arasında film yayınlayan bir oluşumdur... neredeyse 22. yüzyıla girecez bunu öğrenememeniz sizin rezaletiniz...

otur sıfır!
  • rezalete bak lan, çok güldüm *

cinemaximum'un tekeline aldığı türkiye sineması gerçeğine hoş geldiniz. boktan filmlere cinemaximum'da 18 tl bilet parası veriyorsunuz ya bir de, ona da ağlamalı mı, gülmeli mi, bilemedim.

tanım gerekiyorsa, rezalet kelimesinin ayaklara düştüğünü gösteren rezalettir.
    şurada bi yerde rezalet puanım olacaktı. neyse bulamadım.
    iyi seyirler.
  • siz gitmeye devam ettikçe süreler artar muhtemelen. yıllardır bu sebeple gitmiyorum. canları cehenneme.
  • reklam konusunda ipin ucunu kaçırdıkları bir filmden sonra bir daha gitmedim cinemaximum sinemalarına. siz de gitmeyin. hadi gittiniz, başlama saatine en az on dakika ekleyip öyle girin salona. en azından siniriniz bozulmaz.
  • kaç tane reklam rezaleti başlığı açıldı cinemaximum hakkında bunu araştırmadan gidiyorsan senin hatan adamların politikası bu. torium'da dün akşam mis gibi izledik 10 dakika falan sürdü en fazla. (bkz: cinetech)
  • ulan tam ben yazacaktım. eskisehir cinemaximum da da 23 dakika reklam izledik. birde gerizekali gibi ayni reklami tekrar tekrar yayinlamak nedir.
    bilet parasi 8 tl alip yanina popcorn icecek ve frigo dayayip 21.75-tl almak da ayrı bir sark kurnazligidir.
  • evde dizi izleyenlerin yabancılık çekmemesi için yapılan uygulamadır.

dizi introsu girer ,hemen yapıştır reklamı,
    ilk sahneyi ver ve ardından yine gir reklamı,
    ilk sahneyi bir daha ver... sonra reklam vermeye başla ,ara ara dizi yayınla...
    dizi biterken en heyecanlı yerde reklam gir, reklamdan sonra son sahneyi bir daha ver ve yine aynı yerde bitir...
  • sinemaseverler sinemayı evlerinde izliyorlar, sinema salonları ise handjob için kullanıldığından reklam mı film mi yayınlandığı o kadar önemli olmasa gerek
hesabın var mı? giriş yap