şükela:  tümü | bugün
 • son çıkan haberler doğrultusunda olması gereken dürüm. eğer suçlar doğru ise bunu bekliyoruz senden ganzuk. haklıysan da üzerine atılan iftiralar, seni her zaman hedef yapacaktır. bundan mütevellit en ufak bir şüphe olsa dahi, dürümünü alıp gitmeni arz ederim. kadının ismi aylin, soyadı d. olarak gösterilmiş. dürüm ise soyadı, kadın iddialarında haklı olabilir malumunuz ganzuk'un dürüme zaafı var*

  neydi o haberler? kanzuk, sekreterine tacizde bulunuyormuş ve sekreteri, onu şikayet etmeden önce kanzuk, sekreteri, kendisini soyduğu üzere şikayette bulunmuş. dürüm aşşağıda pardon detay.
  haber kaynağı

  edit: şaka bir yana ganzuk açıklama yapmış (bkz: #73314042). hanfendi, üstündeki suçlamayı bertaraf etmek adına böyle bir hakarette bulunmuş gibi. bakalım yargıda belli olur son dürüm.
 • türkiye’de yüz kızarmaz ve istifa da edilmez.

  (bkz: unutursun mihribanım)
 • ortada çok net bir şekilde kadın istismarının istismar edilmesi vardır.
  haberden anlaşılan başak purut kendisinden çalan sekreteri hakkında dava açmış ve sekreteri bu davayı savuşturabilmek için taciz şikayetinde bulunmuştur.
  açık ve net bir istismar gözüküyor, bu tacize uğradığı iddiasında bulunan kadın neden kendisine hırsızlık suçlaması yapılmadan önce taciz suçlamasıyla dava açmamış?

  üstelik başak purut gibi bir sosyal medyacı avukatı bu tip bir dava rezil ederdi.

  kanzuk efendiyi tanımam etmem, lakin istismar konusunda başak purut'un açık bir iftiraya maruz kaldığı net bir şekilde anlaşılmaktadır.