şükela:  tümü | bugün
  • doların 3.73'e düşmesini "doların önlenemez düşüşü" şeklinde veren yalaka medyanın haberidir.

bu haberi yapan ensonhaber denen tetikçi medyaya akpliler bile inanmamış,yorumlarda daşşak mı geçiyorsunuz demişler.

dolar düşüyor haberi
  • ekşicilerin dolar uçtu goygoyu ile yarışır. al yandaşı vur ekşiciye. memlekette kimse normal değil miniskim.
  • ama nasıl yani ? dolar çıkmamıştı ki ? ben onu hep düşüyor gördüm sabah akşam her daim.

birisi fişi çeksin lütfen.
  • dolar düşüyor da, euro ne oluyor? demek ki türk lirası değer kazanmıyor, dolar kaybediyor.
  • 3.74 olan dolara uçtu deriz tabi, adam gelmiş hala goygoy
  • o değil de ekşici ne ulan?

turşucu gibi
  • dolar düşüyor ancak her şeye zam gelmeye devam ediyor diye haber yapan bir yer varsa, alnından öpeceğim.

dolar düşüyor ama 1 kuruş artınca her şeye yapılan %20 zammı, düştüğünde göremiyoruz.
  • haberde abartı var ancak muhalif çomarlarda da benzer davranışları görüyoruz.
    dolar yükselince muhalif çomarın ortalığı velveleye verip buradan siyasi hesaplar peşinde koşması da çok enteresan. başka bir ülkede böyle fırsatçı yavşaklar var mı bilmiyorum.
    sen fırsatçılık yaparsan rakibin de aynı yerden vurur sana. etki tepki meselesi.