şükela:  tümü | bugün
  • maç olmuş 6-0. welinton kolları açıp yer yumrukluyor golden sonra. ersin sevinçten kendinden geçmiş. takımda herkes gollerden sonra üst üste. canım abuş’um pozisyonları piç etse de herkes biliyor sebebini, kafasını okşuyor.

sen böyle oluyorsun ya beşiktaş’ım. amına koyayım şampiyonlukların; ben çok mutlu oluyorum.
  • anneni kilometrelerce öteye gidip, bir daha görmemek üzere gömüyorsun. gelir gelmez profesyonelce idmanına çıkıp, maçta oynayabileceğini söylüyorsun. ki takım için en önemli hücum silahısın. sırf bu maçta bile iki gole direkt katkı yapıyorsun. paslar, çalımlar, yerleşmeler mac içinde hepsi kusursuz ama üç beş haddini bilmez burda seni gol atamadığın için eleştiriyor.

beşiktaş'ın zayıf rakibini ezdiği maç. geçen hafta aboubakar olmadan zayıf rakibi kayseri'yi ezememişti. hatırlatırım.
  • larin 2 gol daha atarsa tek maçta falcao 'yu geçecek.
  • 3-0'lık beşiktaş galatasaray derbisinden beri ilk defa bir takımın diğerine bu kadar üstünlük kurduğunu görüyorum.
  • düşünsene dorukhan'sın ve bu takımda yerin yok. bu coşkunun bir parçası değilsin. üstelik tüm bu saçmalıkların fenerbahçe için.

acaba aklından neler geçiyor.

düşünsene kendine bir rol biçiyorsun, böbürleniyorsun ama takım sensiz de yağ gibi akıp gidiyor. ben olsam deliririm.

2-0 devam eden maç.
  • skor aldatmasın kimseyi.

abuş tutukluk yapmasa 9-0 falan biterdi.
  • 6 ocak rizespor için artık kötü bir anıyı hatırlatacak

(bkz: 6 - 0)

bu arada temiz futbolu için rizespor'a helal olsun,umarım ligde başarılı olurlar.
    en ufak bir pislik yapmadılar.
  • hasic in golünde ülkedeki herkes off dedi eminim.

kutuplaştıramamışlar, bir gol yetiyor bütün olmaya.
  • rıdvan dilmen: oğuzhan neden karışıyorsun
  • bir oglumuz olacagini ogrendigimiz gun, besiktas'im alti atti. ben bu oglanin adini kartal koymayayim da napayim simdi?
    16. hafta gelen edit: bebek kizmis. disi kartal koyacagiz*.