şükela:  tümü | bugün soru sor
 • devlet yargisi/polisi sikimsonik suc yaratma, suclu pesinde al sana apacik tehdit ve apacik suc!
  bu devletin hicbir kurumuyla istenildigi sekilde calismadiginin farkinda misiniz?
  sucun cezalandirilmamasi basli basina suc. devlet resmen suc isliyor. aslina bakarsan kendini devlet sanan hukumet de denebilir buna.

  zoraki edit:
  twit altindaki yorumlar da suc. kimse yargi makami degil kusura bakmasin. her organin farkli gorevi vardir. sikin bundan sonra ben yemek yiyecegim, gotun bundan gayri sesleri ben duyacagim dedigi nerede gorulmus! birakin bunu yapmakla gorevli olan organlar yapsin.
  yargi makami sivil vatandas degildir. asagida bazi yorumlarda o adami tutup sikeceksin/oldureceksin denilmis. boyle bir ulke olamaz. kim kimi sikiyor? kim kimi olduruyor?
  boyle hukuk, demokrasi olamaz. sucun cezalandirilmamasi suc oldugu gibi, sucun cezasinin infazi da suc olamaz. uygun makamlarin gerekli gordugu cezayi uygun kurumlar uygular.
 • dikkat çekmek için yapıldığını ve düzmece olduğunu düşündüğüm haber.sosyal medya üzerinden fotoğrafı paylaşılan kişiye bir kumpas da olabilir. tabii ilk okuduğumda ben de bela okudum
  fakat böyle düşünmemin bir sebebi var.

  ilk ekran görüntüsü ile,hesap ismi değiştikten sonra alındığı iddia edilen ekran görüntüsü arasında fark var. ilk ekran görüntüsünde sapık olduğu iddia edilen şahsın ikinci mesajının ilk kelimesinde güzel yazmasına rağmen,hesap adı değiştikten sonra alındığı iddia edilen fotoğrafta "guzel" yazıyor. yani birinde doğru yazmış,diğerinde ü yerine u harfiyle yazmış güzel kelimesini. eğer bu ekran görüntüsü ise iki fotoğraftaki metnin aynı olması gerekirdi. bu aynı olmayınca da bunun dikkat çekmek amacıyla yapılmış olabileceği geldi aklıma. sapık olduğu iddia edilen kişinin fotoğraflarının ifşa edilmesi de ifşa edilen kişiye bir komplo ihtimalini getiriyor aklıma.bahsettiğim farka ait ekran görüntülerini de ekleyeyim.

  ilk fotoda güzel yazıyor
  hesap adı değişince guzel yazılmış
 • bu mesajları atanı bulmalıyız öyle yada böyle.peşini bırakmamalıyız yoksa küçük çocuklardan hoşlandığını söyleyen bu orospu çocuğu bir çocuğa zarar verecek.

  seni bulmak boynumuzun borcu. artık bir sapığın bir çocuğa daha zarar verdiğini duymak istemiyorum.seni bulacağız oğlum seni bulacağız.
 • ulusal basının dikkatini çekecek kadar tepki gösterilmelidir sözlükte. başka türlü ceza almıyor bu insanlar. öyle bir ceza alsın ki tüm sapıklara ibret-i âlem olsun. bu kesinlikle bir çocuğa zarar verecek. hemen önlem alınmalı..
 • şerefsiz ölmeyi hak ediyor. ıdam edilsin ne kadar pedofil varsa gebersin gitsin. onlara hümanizm kasanlar da onlarla beraber gitsin.
 • buram buram fake yazışma koktu burası.

  biraz temkinli olun kardeşim ya, şakası olmaz bu tarz işlerin. adamın biri haksız yere tecavüzcü damgasıyla gezecek eğer hata yapıyorsanız.
 • belki de 2. ekran görüntüsünü kendisi yaydı, -ü'süne dikkat etmedi o sırada- kendi hesabından uzaklaşılması için kim bilir? ne olursa olsun tedbir alınması gereken insan artığı.
 • istanbul vilyatinde toplu tasıma aracı kullanmıs herhangi bir ortaokul ogrencisi kızın sasırmayacagı pislik.

  sizin aklınız yeni aldıgınız kalemkutusu, ödev, bilmemne grubunun yeni sarkısındayken bu koca koca adamların, amcaların, dedelerin yuzunuze nasıl piskin piskin guldugunu unutanınız var mı?

  "hadi bu durduruldu, diger yuzbinlerce adam nolacak ? " diye dusunurken insanı bir umutsuzluk kaplıyor.
 • idam çare değil, kimyasal hadım veya cinsel organın kesilip sadece dışkı için kullanılmasını sağlayacak bir ameliyat, daha çok süründürüp, korkutacaktır herkesi.

  ancak bu tarz olayların üst üste gelmesi, bir iş var işin içinde...