• ilçe ilçe tatil ilan edilmesine neden olan hava durumudur. bu ne salaklıktır ki beşiktaş tatil yapılır, mesela şişli tatil yapılmaz. veyahut da bu ne salaklıktır ki tatil olan bölgelerde oturup da tatil olmayan bölgede okula giden öğrenciler düşünülmez. ya ben lan neyse bişey demiyorum...

edit: genel tatil ilan edilmiş e artık nihayet...
  • ist-silivri yolunu* felç eden ve o bölgede çalışan insanların evlerine* dönmesini engelleyen kar yağışı ..
  • beylikduzunde ali$ilmadik goruntulere sebep olmayan kar yagi$idir. beylikduzu her kar yagi$inda oldugu gibi.
  • bugüne dek en son yağandı
  • efendim kendisi istanbul'a ilk kez kar yagdigini bize gosterdigi icin yuce bir olaydir. kar denilen, aylaklik-zenginlik ikilisine manzara tadinda super bir ucuncu olabilecek doga hedesi, nedense ben diyeyim bir bes yil, ben yine diyeyim ki bir omur bu sehre, gulcemalini gostermemistir.

bu sebeple belediyemizin, bu konuda hazirliksiz yakalanmasini, anlayisla karsiliyoruz. ki anladigimiz kadari ile hazirlik'in sozcuk anlami konusunda bir gorus birligine varabilmis degiliz, zira bizim hazirlik olarak nitelendirdigimiz seyleri kendisi inkar edip, son derece hazirlikli oldugunu iddaa etmekte.

aslinda tabi o da hakli, nereden bilebiliriz ki kar denen bu kendini bilmez olay, buza cevirip, kaldirimlari bubi tuzagina cevirebilsin. zaten buzun kaydirici ozelligi de elbette bilimsel olarak ispatlanmamistir. ya da trafige olan etkisini bilmemiz mumkun degil, hali hazirda sorunsuz duzenimize bir zarari olmaz gibi gelmisti tabi.

ya da alem matrix, her yer x files, minik uzaylilar, alinmis onlemleri, dokulmus tuzlari, alkolleri, belediye iscilerinin arkasindan silip supurup, biz dunyalilar dusup, kara saplanip, islanip, isimize ve gucumuze gitmeye calisirken yukaridan bizi seyredip gotleriyle guluyor. zaten medeni olarak anilan memleketlerde de kesin kar yagisi boyle yasaniyordur.

hic kimsenin aklina gelmemis bir oneri ile de, nacizane bu krizi de asacagimiza inaniyorum. "okullari tatil edelim", bakin hicbir sey sorun olmayacak o zaman. bu cozum de yuce turk halkina hediyem olsun, bundan sonraki nesiller de hatta bu cozume inansin, aklin yolu budur ilkesi yillarca yasasin.
  • butlerin kapiya dayandigi bir zamanda gelen kurtaricidir, candir, canandir ve "mina koyim simdi nasil gidicem ben okula"dir.
  • kar yağışı ile ilgili itü yine yapmıştır yapacağını.. bugün saat 16:00 dan itibaren tatil etmiştir.. bunu şimdi duyurmaktadır.. yarın ne olacağını ise daha sonra belirtecektir.. yine ben sabahın köründe evden çıktıktan sonra..

http://www.itu.edu.tr/duyuru/kartatili.html

edit büdüt:

http://www.trt.net.tr/…t/hdevam.aspx?hid=142411&k=1

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=136689

evet itü 7 şubat salı tatil gibi gözüküyor..
  • bostancıdan 6.5da evden çıkıp bebekte 10:30 da olmaya sebebiyet veren kar yağışıymış.
  • sabah 6.55 çıkış, leventteki iş yerine 10.30 da geliş. daha güzel tanımlanamaz.. 2. köprü levent ayrımı inanılmaz bir durumda herkes kayıyor yolda kalıyor. o derece..
hesabın var mı? giriş yap