• idman azerbaycan tv'deki spikerin "city azerkeşleri, dersini bilmeyen mektepliler gibi sadece otururlar" diye yardığı maçtır.
  • city gibi bir takimi deplasmanda 3-0 yeniyor leicester.
    suan bilgisayar da fm oynuyor olsaydim "gerceklikten fazla koptugu icin" oyunu kapatirdim.
  • ileride açılacak olan (bkz: leicester'ın şampiyonluğunu görmüş efsane nesil) başlığının temelinin atıldığı maçtır.
  • diren ve efsane ol leicester haydi.

leicester'ın kazanması halinde şampiyonluk yolunda en büyük adımı atacağı maç. hadi koçlarım, hadi yiğitlerim. futbolun parası bok kulüplerin, süperstarlarıyla değil; 2 sene önce 5. ligde top oynayan cesur yüreklerle anlamlı olduğunu gösterin dünyaya.
  • 1989'dan beri leicester taraftarıyım diyen tiplerin doğurtacakmış gibi devam eden maç. önce babadan barçalılar sonra anadan dortmundlulardı. şimdi de dayıdan leicesterlılar çıkacak kafamızı sabah akşam sikecek geçmiş olsun
  • milito belini kırdığında demichelis o gün futbolu bırakmalıydı.
  • liverpool maçından sonra burada "city yener leicester ait olduğu yere döner" tarzı şeyler yazan biri vardı.

o ne oldu ya?
  • futbolu sevin sevmeyin, bir arastirin ogrenin suan konusulan bu leicester mucizesini.

avrupa futbol tarihindeki en ciddi olaylardan biri olacak bu adamlarin sampiyon olmasi.
  • daha bayagi var ligin bitmesine ama haftaya yenilmezlerse gercekten %51 diyebiliriz sampiyonluklarina.

cunku leicester elbet puan birakacaktir ama diger takimlarin da cok zor maclari var.

ornegin man city haftaya tottenham ile oynuyor, ikisi de sampiyonlukta leicester'in rakibi.

ondan sonraki hafta gene man city, chelsea deplasmanina gidiyor.

ozetle suan icin en ciddi rakip arsenal gozukuyor, arsenal'e haftaya yenilmemek cok buyuk bir adim olacak.
  • claudio ranieri'nin hucuma dayali takim futbolu oynatarak leicester'i man city deplasmaninda 3-0'a getirdigi mac.

cesaretleri bile bu adamlarin alkis almali, o sampiyonluga cok yakisir bu takim.
hesabın var mı? giriş yap