• maşallah
  • (bkz: kedicikler rahatsız)

darısı maraş dondurmacısı kılıklı şaklabanın başına.
  • rtük'ün internet üzerinden yayın yapan platformlara neden denetim getirdiğinin cevabı olan cezadır. en son diyanet işleri başkanıyla girdiği polemik bardağı taşıran son damla oldu akp hükümeti içün. tez kellesi vurula! dendi adeta.
    umarım rtük'ün cezalandırması bununla sınırlı kalır ve netflix, apple tv gibi platformlara dokanmaz. hayır zaten nasıl dokunacak ki anlamış değilim? ne diyecek? aga buraları kesin olmaz mı diyecek kosssskoca netflix'e? yahut youtube'u nasıl denetleyecek?
    (bkz: kafamda deli sorular)
  • (bkz: amına kadar merak ediyorum)

çok geç kalmış karar. devamını bekliyoruz...
  • birilerinin kuyruğuna basmadan adnan oktar’ın ceza almaması olayı.

o değil de mayışlar kerhane vergileriyle ödeniyor mu, ödenmiyor mu?
  • git gide yüksek oktavdan çıkan tepkiler, bu işin buraya geleceğini, bundan sonrasının da olacağını bizlere hissettirdi.
    uzun yıllardır uygulanan bir yöntem bu.

önce toplumun içten içe dikkatini çeken tuhaf ve kaynağı belirsiz oluşumlara göz yummalar...
    ardından cılız bazı tepkiler...
    ardından atılan sert bir taş...
    savunma için gelen tepkiden sonra, toplu halde yapılan taşlama...
    en sonunda da fişin çekilmesine doğru giden geri dönüşü olmayan yol...
  • a9 kanalının kamuoyu baskısı ile falan değil tamamen vergi kaynakları yani devlet politikası eleştirisi nedeni ile ceza alması durumudur.

diyanete, vergilere yani dolayısı ile devlete giydirmeseydi yüz yıl daha ceza almadan yayın yapmaya devam ederdi.
  • genelevin haracını yiyenlerin intikamıdır.
  • yıllardır merak edilen gizemi çözen olay olmasını temenni ettiğim cezadır. yıllardır bu adam nasıl ceza almaz merak ediyordum. kimi tanıyor ne ediyor diyordum. herhalde siyasi gücü zayıfladı ya da verdiği özel servis artık beğenilmiyor.

popcornumu açtım olayları izlemekteyim.
hesabın var mı? giriş yap