• necip'in ayağı çimde kayıp yere düştü. hakem sinirlendi "ne biçim futbolcusun lan, düz yolda yüreyemiyosun, bu taraftarlar senden 10 senedir gelişme bekliyor" diye ikinci sarı kartı gösterip attı oyundan.
  • ümit hoca her maçını eşofman giyip sıçar pozisyonda izlediği için spiker onu bugün takim elbiseyle görünce "hocamız bugün çok şık " dedi. ahaha ulan giydiği takim da doğan slx in koltuk döşemesi gibi aynı mk.
  • bu pektemek kulübede oturmaktan erenler mertebesine mi ulaştı acaba ya? eleman yandan seyrede seyrede futbolu çözmüş. ilk 20 dakika itibariyle beşiktaş’ın iyilerinden. öyle bir maç, öyle bir beşiktaş işte...

edit: aha gol de attı ya lan!
  • dur bakalım bu işin tekrar istanbul'u sonra tekrar ankara'sı falan varsa gençler turlayabilir.
  • umitin bayramliklarini giymis koy oglani gibi giyindigi mac.
  • bu umit ozat senelerde fenerde oynadi, kaptanlik yapti, kadikoy havasi aldi. ulan insan hic mi bir sey ogrenmez. sanki hayatinda ilk kez 28 yasinda bayburt un koyunden cikmis gibi. tipe bak.

hadi kiligi kiyafeti, vucut dilini geçtim
    sen futbolu birakali 5 sene oldu daha. o nasil bir gobek. tovbe yarabbi.

edit: hemen uyarilar geldi. ciddi bir rahatsizlik sonrasi kortizon tedavisi görmüş. ibreti alem icin silmiyorum yazdigimi. bana ders olsun.
    kilik kiyafet, hal tavir konusu hala gecerli. kiloyu da yavas yavas verir umarim.
  • şenol güneş'in ciddi quaresma fetişi olduğunu gösteren karşılaşma. dakika olmuş 87, toplam skor olmuş 4-1 sen hiç oynama fırsatı bulmamış larin'i değil yüz kere izlediğimiz quaresma'yı oyuna alıyosun. napıcaksın bu dakikadan sonra top mu saklayacaksın korner direğinde arkadaş.
  • ayhan akman'a yapılan efsane faul , çizgiye bastı diye atiba'nın atılması, caner erkin'e görüntülerle 6 maç ceza verilmesi gibi ilklere konu olan takıma bu sefer de ayağı kaydığı için kırmızı kart verildi.
  • keşke şenol hocamın ne dediğini anlayabilsek de maçtan sonra, bize neden q7'yi oyuna aldığını anlatsa.
    yani dakika olmuş 86, tur gelmiş, iş bitmiş, q7 girip ne yapacak? nedir abi allah aşkına? al larin midir nedir yeni gelen elemanı, en azından bir sahaya girmiş olsun. bunlar maçtan sonra primleri mi paylaşıyor ne yapıyor anlamadım ki.
  • ayinin teki mac sonrasi roportajda, besiktasin gol pozisyonu gosterilirken, apacik kendi takim arkadasi tarafindan itilen genclerbirligi futbolcusunu, vida’nin ittigini iddia ediyor. gozu de niyeti de bozuk ayinin.

ayrica roportajda en cok guldugum;"tribünler bugün güzel bir tezahürat olan 'mustafa kemal'in askerleriyiz' diye bağırıyorlar. bir taraftan da 'ayı ümit' diye bağırıyorlar. yakışıyor mu yani şimdi? bu arada ayı da asil bir hayvandır.” demesiydi.

not: ayiligi kilosundan degil, davranislarindan dolayi gelmekte.
hesabın var mı? giriş yap