şükela:  tümü | bugün
  • zorlu psm'de gerçekleşecek olan konser. kaçmaz !
  • modern çağın en büyük bestekarlarından birini izleyeceğiz. biletlerimizi aldık, heyecanla bekliyoruz.
  • gidecek olanlar çok şanslı

(bkz: süper olay)
  • kendisini intouchables filmindeki muhteşem müzikleriyle tanıdım. daha sonra çok etkilenip tüm bestelerini dinlemeye başladım. defalarca kendimi konserlerinde hayal ettim hatta italya’daki bir konserine gitmeyi bile düşündüm ama realite bambaşka bir şeydi, para faktörü şartları değiştiriyordu derken... istanbul konserini gördüm kendi sitesinde ve heyecanla öğrenci olmama rağmen hemen en iyi yerden biletimi aldım. aç dolaşmaya bile razıyım. şimdi en sevdiğim parçasının adını aşağıya bırakıyorum. biliyorum piyanist ama keman ile daha güzel bu parça. umarım herkes en sevdiği müziği canlı dinleme fırsatını yakalar. heyecanla bekliyorum :d

i giorni
  • asla kaçırılmaması gereken konser, indirimli biletler şimdiden tükenmiş gördüğüm kadarıyla. ilk gün hemen kaptım biletimi, zamanınız veya fırsatınız varsa lütfen gidin, bakın lütfen diyorum. son zamanların en büyük piyanisti ve bestekarıdır.
  • alabileceğim biletlerin tükendiği konser.

erken haberim olsaydı keşke de ucuz biletleri kaçırmasaydım. gidebilen herkesin gitmesini şiddetle tavsiye ederim. adam fazla iyi.