• üst edit: @kelimemeli sanatçının başlığı altına yazmış 73754898 ; ludovico einaudi yoğun talep üzerine 5 şubat 2018'de zorlu psm'de bir konser daha verecekmiş.

biletlerin satışa çıktığı gibi tükendiği, kaçırılmaması gereken konser. bilet arayışı içerisindeyim; elinde fazladan bileti olan yazarların bir yeşil uzağındayım.
  • alabileceğim biletlerin tükendiği konser.

erken haberim olsaydı keşke de ucuz biletleri kaçırmasaydım. gidebilen herkesin gitmesini şiddetle tavsiye ederim. adam fazla iyi.
  • kendisini intouchables filmindeki muhteşem müzikleriyle tanıdım. daha sonra çok etkilenip tüm bestelerini dinlemeye başladım. defalarca kendimi konserlerinde hayal ettim hatta italya’daki bir konserine gitmeyi bile düşündüm ama gerçeklik yüzleşilmesi gereken başka bir şeydi derken istanbul konserini gördüm kendi sitesinde ve heyecanla öğrenci olmama rağmen hemen en iyi yerden biletimi aldım. aç dolaşmaya bile razıyım. şimdi en sevdiğim parçasının adını aşağıya bırakıyorum. biliyorum piyanist ama keman ile daha güzel bu parça. umarım herkes en sevdiği müziği canlı dinleme fırsatını yakalar. heyecanla bekliyorum :d

i giorni
  • asla kaçırılmaması gereken konser, indirimli biletler şimdiden tükenmiş gördüğüm kadarıyla. ilk gün hemen kaptım biletimi, zamanınız veya fırsatınız varsa lütfen gidin, bakın lütfen diyorum. son zamanların en büyük piyanisti ve bestekarıdır.
  • içimin gittiği ama katılamayacağım konser.
  • bu konser hep aklımda kalacak. gerek yaşattığı his gerek ruha dokunan notalarıyla. özellikle suyun içinde enstrüman çalınan sahne muhteşemdi. yine gelse yine giderim.
  • hayatımda katıldığım en güzel etkinlikti. gerçekten dönemimizin mozart'ı denilen kişiyi canlı dinlemek ve en güzel parçalarını hissetmek hala etkisinden çıkamadığım çok fantastik bir olaymış gibi geliyor.
  • bilet aradigim konser. olmadi kapidan mi baksam diyorum
  • 5 şubat 2018 tarihinde bir konser daha verecekmiş aynı yerde. bu muhteşem fırsatı kaçırmak istemeyenler için biletler hala mevcut
  • yıllar önce (bkz: ülkemize gelse konserine 1000 lira verilecek sanatçı) başlığını gördüğümde aklıma gelen ilk ismin kaçırılmayacak konseri.
    heyecanı şimdiden sardı.
hesabın var mı? giriş yap