şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: 4 şubat 2018 emre belezoğlunun hakeme küfretmesi) olayından sonra an itibariyle pfdk hakeme küfür eden jest ve mimikleri ile de hakarete devam eden akbilsporlu efsane isim emre belezoğlu'na 0 maç ceza verdi.cezaya gerek duymadı.

  aynı pfdk caner'e neredeyse müebbet
  feghouli'ye ise olcay şahan'a silah çektiğinden dolayı 3 maç ceza vermişti.

  şimdi buraya yazmakla bitmeyecek çelişkileri bulunan bir adalet kurumunun geldiği hal kendini lağvetmesidir.

  bugün bu kurum yok olmuştur.yazıklar olsun.
 • son derece gereksiz kurumun en güzel kararı

  ne işe yaradığı konusunda herkesin şüphesi vardı. işi komple tff başkanına devir etsinler. o da bir yerlere danışarak gerekli cezaları keser.
 • zaten emre'ye kırmızı kart verilmesi hataydı, emre'ye nasıl kırmızı kart verilebilir, bi kendinize gelin yahu! dokunulmazlığı olan birine nasıl kırmızı kart verilebilir,
  hakemlerinize söyleyin akıllarını başlarına alsınlar!
 • satilmis fedarasyon için sasirtmayan karar. yazıklar olsun.
 • yillarin tecrubesi adamlik timsali hakemin gozune bakarak direkt sahsina kufrediyor. gorecegi kartin alacagi cezanin farkinda. fakat pfdk cezaya gerek gormuyor. cok guzel kafa lan. ama merdivende 2 kisi durunca hemen ceza kesin. yerdeki oyuncuyu tekmeleyeni iten futbolcuya 3 mac ceza verin. geride kalmayin sakın. sonra da gezin ortalikta biz duzeni sagliyoruz diye.
 • saçma kurumun saçma kararı. ligimizin namlı küfürbazına ceza vermek kimin haddine.
 • sasirdikmi hayir emre bu cezayi almak istedimi evet 1 mac neden haftaya fener macinda oynamamak icin, federasyonda en az bunun kadsr serefsizlerle dolu oldugu icin it it i isirmaz diye de soylenir.
 • fikret orman ve yönetiminin bu karara itiraz etmesi gerek. eğer bunu yapmazlarsa beşiktaş’a her şey müstahak. kimse caner’in cezasının gereksizliğini savunmadı. ama bu süper ligin “küçük eniştesi”nin bu kabadayı tavırları cezasız kalacaksa inşallah beşiktaş’ın ve diğer kulüplerin hakkı yenir. yeter artık lan!! ya hep ya hiç!!
 • pfdk adlı kurumun kendi kendini bitirmesidir. bu kokuşmuş düzenin son parçası da onlar oldu.
 • bir grup gerizekalının hakkında atıp tuttuğu karar. sevgili gerizekalılar , hakem emre belözoğlu’nun hareketine sarı kart verdiği için pfdk’nın ceza verme yetkisi yok!

  - hakem emre siktir çektikten sonra hiçbir şey göstermeseydi pfdk görüntülerden ceza verebilirdi. for example : caner erkin’in aldığı ceza.

  - hakem emre siktir çekince ikinci sarıyı değil de direkt kırmızı kart verseydi pfdk’ya sevk edilir , muhtemelen 2 ya da 3 maç ceza alırdı.

  - hakem emre siktir çektiği için sarı kart gösterdi. bu da ikinci sarı kartı olduğu için çift sarı kartla oyun dışında kalmasını sağladı.

  sevgili gerizekalılar. dünya’nın hiçbir yerinde (her ne yaparsa yapsın) hakemin sarı kart verdiği pozisyonda kurullar ceza veremez. for example : quaresma’nın yusuf erdoğan’ın hayatını bitirmeye çalıştığı tekme. o pozisyonda hakem sarı kart verdiği için pfdk hiçbir ceza veremedi. pozisyonda hakem kırmızı çıkarsa en iyi ihtimalle quaresma 3 maç ceza alırdı.

  yani sevgili gerizekalılar ;

  burada tek suçlu hakem. hakem siktiri yediğinde emre’yi direkt kırmızı kartla atmalıydı. atmayınca pfdk’nın eli kolu bağlandı. ama siz de artık şu izlediğiniz oyunun kurallarını öğrenin de salak salak başlıklar açıp kendinizi rezil etmeyin.