şükela:  tümü | bugün
 • en üst edit: eller diye yalan söylüyorsunuz utanmadan da ayaklara bakın nasıl darbe var.

  üst edit: https://twitter.com/…lqqq/status/991060840995540992

  hatayspor maçında verilmeyen kırmızı karttır.

  bu adamlar bu kadar aciz, bu adamlar bu kadar zavallı.

  1. lig takımına bile hakemle avantaj sağlıyorlar.

  o vermediği kırmızı kart döndü hatayspora kırmızı oldu.

  bu ahlaksızlar oley de çeker az sonra!

  edit: gerizekalılara edit yapmak zorunda kalıyorum. adam topu almış gole gidecek ama kendini ceza sahası dışında yere atıyor değil mi?

  o kadar kollanmışsınızki artık beyniniz çalışmıyor.

  https://twitter.com/…tatus/1093215710195658753?s=19

  edit2: şimdi aptallar için son kez açıklıyorum: son adamınız topu kaptırıyor mu? kaptırıyor. hataylı oyuncu topu alıyor mu? alıyor. peki sizin adamın topla oynama niyetini geçtim ihtimali var mı? başka sorum yok. geri kalan bütün havlamalar geçersizdir. bu soruya cevap verin.

  edit3: küfür yakışmıyor. sinirle yazdım. sildim. neyseki sözlükte hala aklı başında gördüğünü yorumlayabilenler var. hala kırmızı değil diyen gslilere de diyecek söz yok. demek ki ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz bu tür kayırmalara.

  edit: (bkz: 14 nisan 2019 hasan ali'ye verilen kırmızı kart)
 • algınızı gidin az ötede kasın. pozisyonda hiçbirşey yok hataysporlu oyuncu elini luyindama'ya takıyor sonra kendini yere bırakıyor.

  edit: ya pozisyonu 100 defa izledim hataylı futbolcu topu alır almaz kollarını geriye doğru luyindama'ya takıp kendini yere bırakıyor. abi siz nasıl bir orospu çocuğusunuz galatasaray o kadar çakmış ki size kompleksiniz bitmiyor. tabi alıştınız galatasaray'ın doğranmasına arsızlığınız gözünüzü karartmış. allah büyük başka hiçbirşey demiyorum.
 • sonra derler ki hakemler ligin kaderini etkilemiyor. sizin yalanınızı sevsinler.

  luyindama kırmızı kart görse trabzon maçında oynamayacak. göre göre çıkar sağladı hakemler galatasaray'a.

  ayıptır günahtır, biraz vicdanı olan gs'lilerin yüzü kızarır sanırım.
 • karakargaları gakkk gakkk diye öttüren, olmayan kart.
 • hakemin küçük takımın hakkını bir güzel yediği düdüktür. net kırmızı kartı üstelik var'a gidip izleyip de vermemek hakikaten büyük işgüzarlıktır. bu kadar da olmaz, olmamalı. yürekli hakem kalmadı memlekette.
 • biraz vicdanı olan bir galatasaraylı olarak yüzüm falan kızarmıyor bu pozisyona. götüyle futbol izleyen andavalları görünce kızarıyor ama. insanda azıcık edep olur, düşen oyuncunun önü boş tutma yok çekme yok. hataylı pezevenk oyuncu top oynamak isteseydi, kaleciyle karşı karşıya, alsın vursun topa. arkasındaki adama kolunu takıp düşmesin o zaman.

  link
 • algı yapan şerefsizleri göstermiştir. pozisyonda ne penaltı var, ne kırmızı kart var ne de faul var. buraya gelip algı yapan piçler avcunu yalar ancak. hala it gibi korkuyor musunuz lan galatasaray'dan? hakem de var'a gidip tekrar baktı kararı da değişmedi.
 • link paylasin da, ne oldugunu biz de gorelim dedigim pozisyon.

  link sonrasi edit: rakibe sari kart vermeyen hakeme yaziklar olsun. kendini yere atan serefsize de yaziklar olsun. ve tabii ki fanatiklikten gozleri kor olmus mallara da yaziklar olsun
 • böyle başlık açan arkadaş keşke bir link de verseydi de herkes bu arkadaşın ne kadar ahlaksız ne kadar vicdansız ne kadar aşağılık bir yalancı olduğunu görseydi keşke. henüz nete düşmemiş ama görünce ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.
 • kırmızı poziyonu
  alın kırmızı diyenler utanır belki. adam kendi kendini takıp yatıyor.