• gs'lilere göre önde olan adam arkadan gelen adama kollarını doluyormuş. o hareketi koşar halde bi yapın sonra gidin street fighter'a dhalism olarak yazılın.

gs'li oyuncu hem adamı durdurmak için kollardan tutunmuş hem de sag ayağıyla rakibin sağ ayağına basmış.

adam topu önüne almış kaleciyle karşı karşıya. hem de ceza sahası dışında ve "dur ben kollarımı geriye doğru dolayamda düşem" diye düşünmüş. evet topu kaptıran luyindama'nın allah ne verdiyse hatay'lı oyuncuya girişip pozisyonu bitirmesi çok uzak ihtimal. bütün bu saçmalıkların yaşanmış gs'liler öyle diyor.

hatalı korner kararından gol attıkları maçta hakem bizim tacımızı fenere verdi bu bir kumpastır diye 2 ay kafa ütüleyen bir garip insan topluluğu bu gs. kolları gerideki adama dolama mevzusu bu çerçeveden bakınca gayet mantıklı.
  • hataylı oyuncuya kırmızı kart ile galatasaray lehine penaltı atışıyla sonuçlanması gereken tertemiz pozisyon.
  • 12 yıldır futbolla ilgilenmeyen tarafsız bir gözle, kabak gibi mutlak gol şansının engellenmesidir.

öndeki futbolcunun, arkadakine kendini tutturduğunu iddia edenler, telepati gücüyle yaptırdığını düşünüyor olmalı. zira arkadaki futbolcunun böyle bir zorunluluğu yokken, güreşte kafa kola alır gibi öndeki futbolcunun koluna kilitlenmiş. ne zaman pozisyon tamamen bozulup futbolcu dengesini kaybediyor, iki elini kaldırıp, ben yapmadım miki yaptı moduna geçiyor.

bu da futbolla, basketbol arasındaki kalite ve spor etiği farkından kaynaklanıyor. basketçiler her zaman yaptığı faulu ben yaptım mealinde elini kaldırarak kabul eder ve hiç tartışmalı pozisyon olmaz. futbolcu ahlakı ise her faulden sonra ben arkadaşı ilk kez gördüm orada kimse yoktu ki faul yapayım mealinde itiraz veya ben yapmadım miki yaptı pozuna girmektir.
  • luyindama mıdır neyse işte rakibin direkt götüne bacağını sokmaya çalışmasını bir tek ben mi görüyorum yoksa beni mi trolluyor millet lan. hakem basbayağı götü yememis kırmızı göstermeye. net şekilde rakibe hem üstten hem alttan müdahale var.
  • net kırmızı karttır. biraz objektif olun.
  • 2 kişi birbirine faul yaparsa faul topun hakiminin lehine çalınır.
  • hataysporlu oyuncu kendini attı diyenler, aynı pozisyonda gs li oyuncu olsa frikik+ kırmızı diye ortalığı inleteceklerini gs li olmayanlar kadar kendilerinin de bildiğine adım gibi eminim.
    edit:penaltı---->>frikik
  • bu pozisyona bir sey yok yazan dostların böyle bir pozisyon sonrası kritik bir kupayı kaybetmesini diliyorum. o zamanda umarım aynı düşünceleri paylaşırlar.
  • buna kırmızı kart değil diyen insanla bırak futbol konuşmayı hiç bir tartışmaya girmeyin.kabak gibi kırmızı lan.
  • kendi kendime yorumlamaya çalışacağım faul iddiası. bence bu tarz durumlarda bir futbol taraftarı için tarafsız karar vermek çok zor. pozisyon çok abartılı olmadığı sürece kimse kendi oyuncusunun hatasını göremiyor.

iki oyuncunun da kollarını birbirine doladığını düşünmüyorum. pozisyinları gereği kolları birbirine dolanmış. lakin galatasaraylı futbolcunun ayağı hataylı futbolcunun ayağının önüne geçmiş. bu nedenle adam sendelerken kolları arkaya gidiyor. faul ve kırmızı kart diyor, iyi geceler diliyorum.

edit: maçı izlemedim. var olmasa hakem anlayamamış olabilir diyeceğim ama var var. yazık cidden.
hesabın var mı? giriş yap