• algınızı gidin az ötede kasın. pozisyonda hiçbirşey yok hataysporlu oyuncu elini luyindama'ya takıyor sonra kendini yere bırakıyor.

edit: ya pozisyonu 100 defa izledim hataylı futbolcu topu alır almaz kollarını geriye doğru luyindama'ya takıp kendini yere bırakıyor. abi siz nasıl bir orospu çocuğusunuz galatasaray o kadar çakmış ki size kompleksiniz bitmiyor. tabi alıştınız galatasaray'ın doğranmasına arsızlığınız gözünüzü karartmış. allah büyük başka hiçbirşey demiyorum.
  • sonra derler ki hakemler ligin kaderini etkilemiyor. sizin yalanınızı sevsinler.

luyindama kırmızı kart görse trabzon maçında oynamayacak. göre göre çıkar sağladı hakemler galatasaray'a.

ayıptır günahtır, biraz vicdanı olan gs'lilerin yüzü kızarır sanırım.
  • hakemin küçük takımın hakkını bir güzel yediği düdüktür. net kırmızı kartı üstelik var'a gidip izleyip de vermemek hakikaten büyük işgüzarlıktır. bu kadar da olmaz, olmamalı. yürekli hakem kalmadı memlekette.
  • biraz vicdanı olan bir galatasaraylı olarak yüzüm falan kızarmıyor bu pozisyona. götüyle futbol izleyen andavalları görünce kızarıyor ama. insanda azıcık edep olur, düşen oyuncunun önü boş tutma yok çekme yok. hataylı pezevenk oyuncu top oynamak isteseydi, kaleciyle karşı karşıya, alsın vursun topa. arkasındaki adama kolunu takıp düşmesin o zaman.

link
  • link paylasin da, ne oldugunu biz de gorelim dedigim pozisyon.

link sonrasi edit: rakibe sari kart vermeyen hakeme yaziklar olsun. kendini yere atan serefsize de yaziklar olsun. ve tabii ki fanatiklikten gozleri kor olmus mallara da yaziklar olsun
  • kırmızı poziyonu
    alın kırmızı diyenler utanır belki. adam kendi kendini takıp yatıyor.
  • tertemiz pozisyon. luyindama ne itiyor ne çekiyor . bu pozisyonda hiç bir kusuru yok.

pozisyon*
  • arkadaşlar ben de ilk izlerken bişey yok dedim ama tekrarında gs’li oyuncunun hataylı oyuncunun sol ayağına temasını görünce net faul diye düşünüyorum
  • çünkü neden verilsin?
    hakem var'a gitmese. uuu gitmedi derler. gidince de gitti ama vermedi diyorlar. hep sizin istediğiniz gibi olsun di mi?

hataylı oyuncu dmitry korkishko çekilmedi, tutulmadı, ayaklarına darbe almadı. ama düştü.
    neden? çünkü futbol ahlakı yok. topla giderse gol atamam ama atlarsam galatasaray 10 kişi kalır diye düşündü.
  • bugün kendiniz için bir iyilik yapın. bu pozisyona kırmızı diyen bir kişi ile iletişiminizi derhal kesin. üstünüzden çok büyük bir ağırlık kalktığını hissedeceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap