472 entry daha
  • çekirge bir sıçrar iki sıçrar ama yeter.
    kazara izlememek için tv+ üzerinden kanala şifre koymama sebep olan karardır. uydu alıcısı olsaydı direkt silerdim.
    bu kadar alternatifiniz varken siz hayırdır gençler? yürek mi yediniz?
  • fake news esprisi yapılmamış. hayret.
  • harika bi haber. bu onurlu duruşunuz arkasındayız biz de halk olarak. artık bu havuz medyasından gerçekten bıktık. umarım bitersiniz yandaş kanallar.
  • sonuna kadar desteklediğim boykot kararıdır.
  • kesinlikle desteklediğim karar, güncel tutulması gereken başlıktır
  • umarım üç gün sonra unutulmaz da boykot beklenen etkiyi gösterir
  • sosyal medya hesaplarinin, instagram, twitter engellenmesi de tesvik edilmelidir. ozellikle de youtube kanali.

https://www.youtube.com/user/cnnturk/about -> report user -> block user.
  • şu iyi kaydığını iddia eden k. doğurduğu gitsin şimdi tüpçüye. bol bol kayışsınlar.
  • zaten adını soyadını yazabilecek seviyede kimsenin bunları izlediğini sanmıyorum.

onun ötesinde hakkaniyetli her bireyin yapması gereken gittiği yerlerde (kafedir, berberdir) bu adamların televizyonu açıksa değiştirilmesini rica etmek.

bir diğeri ise boykot bilgisine erişemeyebilecek olan yaşlılar, ebeveynlerimiz v.s. herkesi bilgilendirmek.

aslında bu boykot ahmet hakan isimli iliştirilmiş ilkesizin ekrem imamoğlu’nun kendisini kendi yayınında madara etmesinin ardından kendi yayınını yarıda bırakıp kaçtığında başlaması gerekiyordu, ama geç de olsa güzel bir adım. sadece cnn türk değil, hürriyet, milliyet ve bütün tüpçü ürünlerini de buna katabiliriz.
  • arkandayız chp
149 entry daha
hesabın var mı? giriş yap