şükela:  tümü | bugün
  • metro turizm’in sanina yakisani yaparak bir ihmal diyerek gecistirmeye calistigi rezilliktir.

dun gece 01:30 sularinda konya’da bir yakinimizin vefat haberini alir almaz en erken seferle konyaya donmek isteyip internette tarama yaparak ayni zamanda servisi de olan bir firma aramaya basladik.
    metro turizm’in 09:00 kalkisli otobusunu bulduk servisi de guzeloba ptt onunden 07:30 da vardi. icimiz istemeye istemeye sectik bu firmayi bi aksilik olmaz bize denk gelmez insallah diyerek.

yani resmen suna inaniyorum bunlar bir grup degisik cins yaratik, orada oturup nerelerden insanlari magdur ederiz diye dusunup firsat kolluyorlar.
    sabah 07:10 dan itibaren yolcum guzeloba ptt onunde bekliyor 07:27 de bana haber veriyor servis hala gelmedi diye ve hemen cagri merkezini ariyorum ilk gorustugum kisi bana “size antalya metro nun numarasini verebilirim baska bisey yapamam bizim dis aramamiz yok” gibi sacma bir sey soyluyor. verdigi numarayi tabi kimse acmiyor. bu sirada arkadasim oradan gecen kamil koc otobusunun servisine rica ederek otogara gitmek istedigini soyleyip otobuse biniyor. benim de midem artik bulandigi icin bileti iptal etmek isteyip tekrar cagri merkezini ariyorum. yine dakikalarca bekledikten sonra bana “evet siz servis secmissiniz ama bu sistemde gorunmemis arkadaslar ordan gecmemis o yuzden” diyorlar. ne kadar basit rahat soyluyolar.

biletin iptalini istedigimde 1 haftada ucret iade olur dedi kadin ve dogal olarak siz onu 1 haftada beceremezsiniz ne yapicaz beceremediginizde kimle goruscez dedim, bizi arayabilirsiniz yine dediler. tum bunlar olurken olayin en basindan metro whatsapp cagri merkezi adinda bir numaraya da yazmistim, bu gerizekalilar bu sirada uyuyolar tabi. ulan soforunden muavininden cagri merkezine kadar bir firma nasil rezil olur aha boyle rezil olur. kasten yapsan bu kadar organize rezil olamazsin.

ozet: metronun servisini yonlendirmemesine ragmen asiri rahat tavirlarla beni basindan savmasi rezaleti

sonuc: arkadasim kamik koc servisi ile su an otogara gidiyor, metro disinda herhangi bir firma ile de yoluna devam edecek.
  • kimsenin suratına attırılmadığı için metro turizm rezalet puanım 0/10

not: adamlar kendileri açısından çıtayı o kadar yükselttiler ki bu tip durumlar artık rezalet kapsamında sayılmıyor.
  • ucuz atlatılmış rezalet... ya otobüse binseydiniz.
  • metro turizm ile ilgili açılan rezalet başlıklarını ciddiye alamıyoruz kardeş, kusura bakma.

(bkz: okumadım)
  • rezalet puanım 10/10 metro ya değil metrodan hizmet bekleyen arkadaşa veriyorum.
  • çok pis rezaletmiş kardeş
  • ikinci görselde bir anne kızlık soyadı eksik. gerçekten rezalet