şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla gerçekleşendir.

video assistant referee (var) hayırlı olsundur.

kaynak: ntv

edit: var açılımı düzeltme. baska galaksiden'e teşekkürler.
  • çok iyi oldu.
    fakat dünya kupasındaki gibi hakemler fütursuzca "kullanmayacaksa" daha büyük tartışmaları meydana getirir.

var hakeme gel izle, pozisyonda sıkıntı var diyor. hakem yok izlemeyecem diyor. böyle var olmaz olsun.
  • ibne hakem uygulamasından video hakem uygulamasına geçilmiştir. hayırlı olsun türk futboluna.
    taraftarlar artık suçu direkt hakeme atamayacakları için biraz burulacaklardır.
  • nihayet oh dedirtendir.

not : bjk
  • önemli olan uygulama değil, uygulamanın başında duracak insanlar. şimdi oraya da bir fenerli, bir beşiktaşlı bir tane anadolu kulüplerini temsilen biri falan koyarlar. orada da çoğunluğu alma yarışı başlar.
  • iddia ediyorum sırf yanlış kararını değiştirmemek için göz göre göre, ben gördüm doğru karar diyerek var'a başvurmayı reddedecek bazı eyyamcı hakemler.
  • yerinde karardır. oyun fazla durup akış kesilmediği sürece yararlı olacaktır. yalnız şöyle bir durum var beşiktaşlı kardeşlerim gelip de buraya fener böyle olacak, gs şöyle düşecek yazmayın. biz aklı başında taraftarları da zan altında bırakıyorsunuz. tineri ben de severim beşiktaşı zor zamanlarında tiner ile ayakta tuttuk ama fazlası sağlığa zararlı yapmayın.
  • aziz yıldıvım'ın devre arasında kamera odasına girip girmediği tartışılmayacağı için olumludur.
  • dünya kupasında bile küçük ülkeler şikayet ediyor, bizim mağdur olduğumuz pozisyonlarda hakem var'a gitmiyor, büyük takımların itirazlarını daha çok dikkate alıyorlar diyor. eğer ligde de bu tarz bir haksızlık yapılacaksa -ki kimse aksinin sözünü veremez- bence hiç olmasın.

not: gs
  • chp temsilcisi var odasına gitmediği için aleyhimize kararlar çıkacaktır.