• (bkz: #76551260) gibi bir entry yazmis arkadas. korkularinin uzerine gitmesine yardimci olmak gerekli.

gerekli sikayet yapildi. avukat/savcilari da goreve cagiriyorum.

(bkz: halki kin ve dusmanliga tahrik veya asagilama)
    (bkz: tck 216)

tabii ki ekran goruntusu: https://eksiup.com/685b8ddb119
  • ilk eylemi sen yap ve bize tecrübelerini anlat, hadi?
  • suriyeli göçmen nedir arkadasim? adam siginmaci yani diyor ki "benim götüm yemedi savasmaya kalkip geldim ülkenize" kabul gel de bokunu cikarma, göcme durumu yok siginma durumu var sayin amk biraz agirbasli ol. bize kendi tecavüzcümüz, manyagimiz yetmiyor mu niye disardan ithal ediyoruz ?
  • :))
    dedelerinden genlerine işlemiş türk düşmanlığını güya böyle salak bir konuda dışa vuracak embesil.

yapabilse dedelerin yapardı bunu seni çılgın.

adamı ağır sikerler.
    inanmazsan nenene sor.

edit:referans
  • şu sığınmacı vatan haini arapları savunduğunuz kadar kendi milletinizi sahiplenseydiniz çok daha güçlü bir medeniyet olurduk. he sen de arapsan orası ayrı tabi. bitmedi mağdur edebiyatınız bitmedi. adamların ülkesinden geri dönün açıklaması geliyor siz daha hala mağdur.

edit: kaçmış tabi yıkık iki yüzlü

edit2: ironi diyen arkadaşlar da bi bitmedi. siz böyle dedikçe daha da artıyor bu troller.
  • talep eden elemanın alenen halki kin ve dusmanliga tahrik ederek düpedüz terör propagandası yaptığı olay.
  • trol başlık. entryler yazıp da götünü kaldırmayalım.

suç duyurusu yapan arkadaşlar hukuki süreci entrylerine editleyebilirlerse memnun oluruz
  • yallah.
  • adam net bir şekilde "salak mısınız, ne diye bir suriyelinin yaptığı şeyi tüm suriyelilere mal ediyorsunuz?" demiş. yanıt verenler de ilk soruya evet salağız demiş resmen. halkı kin ve düşmanlığa sevk diyen var lan. adam negatif iq ile anlaşışacak bir şey yazmış ve siz bunu bile anlamamışsınız. napıyorsunuz oğlum? dayınızdan falan ödün nöron alıp hayati faaliyetlerinizi onunla mı sürdürüyorsunuz?

edit: adam haklı olarak entry'sini silmiş. mahkemeye ironiydi diyene kadar 50 duruşma uğraştırır bu hukuk sistemi.
  • tanım: olmamış şeye olmuş gibi başlık açmak.

bu herif yazar oluyor biz olamıyoruz kafayı yememek elde değil.

şimdi yalandan uçururlar herifi aa bak biz zaten kurala uymayanı uçuruyoruz derler. kurala uyan çaylaklar da her zaman ki gibi beklemeye devam eder.

yapacağınız işe afedersin.
hesabın var mı? giriş yap