• zaman "gazetesi" yıllarca hedef gösterdi, alkış tuttu, mezardakiler bile oy kullansın dedi.

onlarca insanın hapse girmesine sebep olanlara acımıyorum doğrusu. böyle bir paçavrada yazıp sonra da "ama hukuk ühühühü" diye ağlayanlar, beter olun...
  • oooo fetöcüler gelmiş, vatan haini it oğlu ite bak sen.

hala yazabiliyorsun sen ha.
  • ulan adi herifler ergenekonda balyozda yaptıklarınızı nasıl da şirin şirin gösteriyorsunuz attığınız iftiraları söndürdüğünüz ocakları unutmadık. daha 24 yaşındaki subayı tutuklayıp örgüt yöneticisi yaptınız 41 ay çaldınız sadece 24 yaşındaki bir genç subaydan diğerlerini saymıyorum bile şimdi siktirin gidin o amına koduğumun sümüklü vaiz bozması piçinizin yanına ya da gelin ülkeye ölene kadar çürüyün hücrede .

yüzsüz herif utanmadan sol kesimden destek bekliyor başka kapıya.
  • ya mümtaz'er kardeş çok rahat konuşuyordun?

(bkz: bıldır yediğin hurmalar)
  • (bkz: ayarını bozduğun kantar gün gelir seni tartar)

ne yüzle hala bu vatan hainleri savunuluyor gerçekten anlamıyorum. mert adamlarmış. ulan devletine sonuna kadar sadakatle bağlı vatansever askerlere kumpas kurup, sahte delil üretip, olmamış şeyleri sanki olmuş gibi haber yapan bu kişiler mi mert?!!
  • dik durmanin bedeliymis*

bu ulkenin genelkurmay baskanini, duzmece delillerle ( mesela eski windows surumlerin yuklu oldugu bilgisayarda bulunan yeni surumlu baska bilgisayarda yazilmis belgeleri delil sayip) teror orgutu lideri diye zindana attirmak mi dik durus? ya da ergenekonun kasasi diye tutuklanan kuddusi okkir’in hastanede bes parasiz vefat etmesi. ya da dur ali tatar var mesela iftiralara dayanamayip intihar eden. iftiralarla gorevden uzaklastirilan sehit yuzbasi songul yakut. sok mangalarinin askeriyede iskenceyle uzaklastirdigi binlerce genci ne yapacagiz?

“sizden olan herkes sucsuz ya, sahip cikmadiniz ya vs.” diye laf oyunu kasiliyor. erdogan’in turkiye’ye en buyuk katkisi feto’yu oyle ya da boyle sanik sandalyesine oturtmasidir. ozellikle de halkin gozunde.

ote yandan ne bu sinir yahu? bu arkadaslardan birisi o kurmaca delillerle insanlar dalga dalga tutuklanirken “darbecilet yagli kaziga oturtulsun” diyordu. 15 temmuzda bu yapilanmanin darbeci oldugu anlasildi. yine insafli davramis mahkeme.
  • hiç bir insan düşüncesinden ötürü mahkum edilmemelidir. insan öldürenler ile düşüncesi ne olursa olsun bu düşünceyi beyan edenler arasına kalın bir çizgi çekmek gerekir.

ajan olup olmadığı belli olmayan adil öksüz denen şerefsiz kaçıyorken hangi gazetede yazar olduğundan bağımsız, gazete yazarlarını hapse atmak aymazlıktır.

saat 3'de darbeden haberi olan ve buna tüm silahlı kuvvetler ile müdahale etmeyen ve sonuç olarak bu kadar insanın ölmesine sebep olan mit ve emniyet faildir.

eline bıçak bile almamış adamların terör örgütüne üye olmaktan yargılanması bile adaletin ne kadar ayaklar altına alındığını göstermektedir.

edit: mesaj kutumda bu entryimden dolayı bana söven arkadaşların dahi bu sövme eylemlerini ifade özgürlüğü kapsamında dile getirdiğini düşünüyorum ve şikayetçi değilim. bir düşünceye inanmak suç işlemek değildir, beni şu entrymden sonra fetöcü diye yaftalamaları fetöcü olduğumu göstermemektedir. suçu ifade edende değil, aksiyona geçirende aramalısınız.
  • karar doğrudur yanlıştır benim aklım ermez de, önce eşini akp milletvekili yapıp sonra da kendisini yapmaya çalışırken dımdızlak ortada bırakılan mümtazer'den bahsediyoruz değil mi şu diktatörün önünde eğilmeyen derken?

sen tut abd zikiyle dünyanın her köşesinde örgütlen, türk devleti'nin her köşesine çöreklen, çalınan sorularla, mobbingle, iftiralarla kendinden olmayan herkesi temizlemeye kalk, 10 seneden fazla akp iktidarının payandalığını yap, yetmesin üzerine darbeye kalkış, sonra da zamanında iktidarın en hevesli destekçisi olmuş boş beleş herifleri bize özgürlük savaşçısı, demokrasi aşığı diye itelemeye kalk.
  • (bkz: yetmez ama evet)

iktidara tek konuda koşulsuz ve sonsuz destek veririm. bu cemaat denilen satılmış pislik yuvasına vereceği cezalarda.

edit: ayrıca şemdik sakık denilen terörist onun bunun evladını gizli tanık yapıp türk ordusuna iftira attıran şerefsiz sürüsü utanmadan vatan, millet falan demiyor mu? kan beynime sıçrıyor.
  • dostum; yarbay ali tatar'ın adı birkez bile geçmedi demişsin ama ,o zaman bu ne?
    https://odatv.com/…asina-anlatsin-1912141200_m.html

bide klavuz ali baransu, kendine daha iyi bir klavız bul. ayrıca unutma yargıyı bu hale siz getirdiniz.

edit:
    1- kozmik odadaki belgeleri nereye götürdünüz?
    2- o toprak altında bulduğunuz lav silahları neydi?

istiyorsunuz ki geçmişi unutalım, mazlum diye size acıyalım. cezaevlerinde haksızlığa uğrayanların yarı günahı da sizde unutmayın
hesabın var mı? giriş yap