şükela:  tümü | bugün
  • nereden başlayacağımı bilemiyorum.

çaresiz ve kimsesiz hissediyorum.boğazımda düğümlenen o şeyin nasıl hissettirdiğini anlatmam mümkün değil sanırım.

6 yıllık ilişki acısıyla tatlısıyla bitti sözlük üstelik ben istemesem de böyle birşeyi bitti. o çok sevdiğim küçük parmaklım saçlarını her duştan sonra kuruttuğum uçtu gitti. gözlerinde gözlerimi görmekten kendimi alamadığım gitti be sözlük.

sebebini sorduğumda daha da çok üzüldüm. tıpta uzmanlık sınavı var ya işte o. evet evet o, ona çalışmak istiyormuş kariyeri daha önemliymiş.. neye tercih edildim nasıl edildim bilemedim. ellerim titriyor nefes alamıyorum. yoruldum, bu kadar yıl sonra bunu duymak ve terkedilmiş hissetmek çok koyuyor be sözlük. üstelik haziran ayında evlilik kararı almıştık. ailelerimiz de tanış olmuşlardı..

evdeki eşyalarını toplayıp gideli neredeyse üç hafta olacak. kimsesiz olduğuma mı yanayım çaresiz hissetmeme mi ne yapacağımı bilememe mi? yemin ederim herşey üstüme geliyor. çok koyuyor bu kadar zaman sonra böyle acımasızca ortada bırakılmak.

yazamıyorum, kendimi alelade cümlelerle izah etmemek isterdim ama duygularımı dile getirecek mecalim dahi kalmadı. titriyorum. dalıp gitmelerim de arttı. ne yapacağımı bilmiyorum. boş boş bakıyorum etrafa. bu işkencenin artık son bulmasını istiyorum. acılar belki paylaşılırsa azalır diye sana yazdım sözlük..

edit: güzel destek mesajlarınız için teşekkür ederim. yadırgayanlar için ise ne yapacağımı bilemedim konuşacak da kimsem yok. sadece sizinle paylaşmayı bir nebze de olsun anlaşılmayı bekledim yine de teşekkür ederim.

edit 2: uzun süredir göremediğim bir arkadaşım var kendisinden gelmesini rica ettim. o kadar çok mesaj geliyor ki destek için yetişemiyorum. ama mutlaka hepsine ayrı ayrı cevap vereceğim. gelen mesajlar içinde bana neden küfür ettiklerini anlayamadığım insanlar için de teşekkür ederim en azından destek olmaya çalışıyorlar belki de..biraz olsun rahatlamış gibi hissediyorum.

edit3: ya siz ne kadar güzel insanlarsınız ne kadar naifsiniz. türkiye’nin dört bir tarafından bana destek oluyorsunuz olmak için çabalıyorsunuz. misafir etmek istiyorsunuz. dertleşmek için yer adres iletişim bilgileri yolluyorsunuz. o kadar da yanlızlığa sürüklenmiş değilmişim. birçoğunuza cevap verememiş olabilirim ama bir sürü dostum oldu. sanırım hepinizin tek tek başını ağrıtacağım. iyiki varsınız..
  • çok özür dilerim ama hem kendi hem de etrafımdaki insanlardan edindiğim tecrübeye göre, tus bahane başka partnerler şahane olayı olmuş.

üzüldüm. ama hayatın gerçeği bu. ve emin ol kariyer falan için terk edilmedin. aynı bahaneyi sunan bir arkadaşımın eski sevgilisi kpss için ara verdiğini söyleyip başka bir erkekten hamile kalıp evlendi.

git bir tatile çık kafa dinle. sonra kendine gelirsin.

edit: boşluk tuşuna basıldı. @archer05 sağolsun uyardı.
  • (bkz: bahane uydurmak)
    bilmiyorum ama tus ne kadar zor olursa olsun. az ötede dur bana müsade et çalışayım dediğinde dinlemeyecek anlamacak birisi değilsindir heralde(seninde doktor olduğunu düşündüğüm için)
  • kılıf aramış aradığını bulmuş. terkeden bir kadın ise emin olun yenisini bulmadan size tekmeyi basmazdı..
  • (bkz: tus bahane baska partnerler şahane)

(bkz: oğlun kızın olsun hele, unutursun mihribanım))

doktor olacaksın sen nice yaraları görüp saracaksın. "bu da acı mı şimdi" dersin sonra.
    6 yılı silip gittiyse zaten bitmiş ve belki de çoktan baska kollarda.
    yüreğine ve gecen zamanına yazık.. değseydi bitmezdi zaten..
  • adam içlenmiş, yazmış. burayı trollemeyin bari vicdansızlar. üzme kendini genç adam.

ayrıca;

(bkz: bahane göt gibidir herkeste bulunur)

tanım: kariyer için sevgiden feragat durumu.
  • 6 yıllık ilişkisi olan insan da ne bileyim...