• sorun bakalım ablamıza, fener şampiyonlar ligi'ne katılabilmiş mi?
    tanım: "ya tutarsa" diye düşünmüş ablamızdır.
  • afyonu fazla kaçırmış
  • 6000 yıl ileriye git ama dönüşte bitki getir.
    yunanistana giden bile en azından uzo alıp getiriyor vizyonsuz karı.
  • 6000 yılında modanın daha da iğrenç bir hal aldığını göstermiştir, o puantiyeli gömlek ne ablacım, altın gününden mi geldin.
  • beni ikna etmeyi başaramamış kadındır.
    ben gelecekten geçmişe doğru gidecek olsam bitki değil, o zamanda kimsenin aklına bile gelmemiş bir cihaz götürürüdüm.

ya da kesin kanıt: o hafta çekilecek loto sonucunu söylerdim.

vazgeçtim. kimseye söylemez, bütün şans oyunlarından verilecek en büyük ikramiyelere göz dikerdim.
  • hava ısısı 40 ile 70 derece... ısıyla sıcaklık arasındaki farkı bilmeyen haber editörünü buraya getirin.
  • kafayı yemiş bir ablamızın zamanda yolculuk yaptığını iddia etmesi olayıdır.
    madem bitki bir eşya getirebiliyorsun adam akıllı fotoğraf getir. bu gibi insanların sıçmıklarını haber yapan yayın organlarını buradan kınıyorum.
  • chloe hanım'ın neden yüzü gizlenmiş anlamadım. tanıyor muyuz? tanımamız mı sakıncalı? yoksa 6000 yılında yüzlerimiz bu şekilde mi görünecek?
  • son zamanlarda moda olan saçmalıklar dizisinin son ürünü. bir kere evet güneş yakıtını tüketerek kızıl deve dönüşecek ve git gide büyümeye başlayacak. daha sonra kendi çocuklarını ( merkür, venüs, dünya ) yutarak kendine yakıt yapacak. bu da bir nevi dünya'ya yaklaşması demek sanırım. ancak bunun olması için 4 milyar yıl filan daha var. 50-60 bin yılda olacak şeyler değil yani bunlar. ayrıca o kadar sürede insanoğlu bir kaç yer kolonileştirir herhalde. sallamadan önce biraz daha araştırsaydı keşke.
  • sen 6000 yıl ileriden gel elbiseler 1950 yıl öncesinin modasında kalsın ah be abla
hesabın var mı? giriş yap