şükela:  tümü | bugün
 • 10-16 temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. kötü haber ise aleyna tilki'nin konser verecek olması. kim teklif götürdüyse kim bu organizasyonda konser vermesini sağladıysa allah'ından bulsun.

  favorim hakkı yenildikten sonra rakiplerini yıka yıka en tepeye çıkacak olan ali gürbüz. geçen sene başaramadı ama bu sene o sene.
 • ilk defa canlı izleyeceğim güreşler silsilesi. 14ünde güreşler ücresiz olacak.
  ayrıca buray, kıraç, ilyas yalçıntaş, aleyna tilki gibi isimler konser verecek.
  konserleri gitmeye değer bulmadım ancak sıkıntıdan uğrararım gibi.
 • gün itibarı ile küçük boylarda yapılan güreşlerle başlamış etkinlik. gençliğin, ergenliğin verdiği enerji cidden başka. üst boylara nazaran çok daha hareketli geçmekte, puanlamaya kalmadan bitiyor genellikle müsabakalar.
  parende atarak kutlayan var yenişini.

  rumeli tv bugün başladı yayına.
 • sporcunun zeki, cevik ve ahlaklisi ismail balabanı desteklediğim organizasyon.
 • yine her zamanki gibidir.

  böyle ata sporu mu olur amk ya ?

  https://youtu.be/aj2u11fyv3u
 • bu sene kim katılıyor bakamadım henüz ama benim favorim ali gürbüz. adamın kalıcı altın kemeri yandı doping yüzünden, istiyorum yeniden kazanmasını. bu arada tam bir ağır siklet sporu bu. ismail balaban gibi biri recep kara ya da mehmet yeşil yeşil gibi birini çok zor yere serer. kilo bariz avantaj sağlıyor. hafif olan da puan oyununda deniyor şansını mecbur.
 • baş pehlivanın yine antalya 'dan çıkacağı organizasyon.

  656 yıldır düzenlenen organizasyona bütün devlet erkanının katılması lazım. bunun önemli bir turizm gelirine dönüştürülmesi lazım.

  vizyon lazım...
 • son 16 lar belli oldu.
  hepsi kaliteli güreşçiler
  şimdiye kadar çok güzel müsabakalar oldu

  ancak bir konuya eleştiri getireceğim
  er meydanında gereksiz sivil personel sayısı çok fazla*. ve bu gerçekten bir güvenlik zaafiyeti.
  buradan organizatörlere tavsiyem bu konuda çok önemli önlemler almaları. aksi halde allah göstermesin istenmeyen olaylar olabilir.
 • kazananı dövmüşler. bu ülkede her iş hile hurda.
  nedense aklıma geldi (bkz: çalışanı siksinler)

  link eklendi: http://www.hurriyet.com.tr/…eye-kaldirildi-40521251
 • gecen yil recep kara'ya karsi finalde kaybeden mehmet yesil yesil'in bir anligina gaza gelerek rakibine atlamasiyla guresi kaybetmesi bir oldu. bu yil onu tutuyordum. uzuldum. cok insancil, ornek bir sporcu mehmet yesil yesil. kazansa güzel mesajlar verebilirdi. ama lobisi yok işte.

  ali gurbuz ise gecen yil oldugu gibi yenildigi mactan itiraz ederek hakem kararlariyla kurtarildi. gecen yil itirazdan sonra gures tekrar baslamis ve yenilmisti. bu yil kazandi ama ceyrek finalde ezerler muhtemelen. hem guresci misin itiraz makami mi arkadas? bi de sorunsuz kazan yaptigin guresi.

  dort kirkpinar kazanan recep kara, ismail balaban'i guya yorup indirecekti ama ismail cevval cikti. recep'in taktigini ona uyguladi, yorulmadi, direndi ve sonunda recep kara kendi kazdigi kuyuya kendi dustu, kendi oyunuyla duserek yenildi. o da düzgün bi tip sayilir ama ismail'in hali tavrı daha farklı bir hava katıyor gureslere. fena olmadi.

  bi de kispeti olmadigindan kotla guresen delikanliya uzuldum bayagi ama gerekenler yapilmis, cocuga kispet hediye edilecekmis ve kendisi bir kulube dahil edilecekmis, bu yuzden mutlu oldum.

  cok sahane gidiyor guresler. feci sicak. etrafta bosbeles cok. herkes elindeki copu yere atiyor.