şükela:  tümü | bugün
  • ''buraya akp'lilerden başkası giremez'' diyen cami imamı, iyi parti'lileri önce camiden sonra köyden kovdu."
    kaynak

"iyi parti'liler tarafından devlet memuru olduğu ve 657'ye tabi olduğu hatırlatılan imam mustafa çıtak'ın, ''657 beni bağlamaz. biz 'reis'i destekliyoruz. onun haricinde kimse bu avludan içeri giremez'' diye bağırdığı belirtildi.

çıtak'ın, broşürleri alan köylüleri de azarlayarak tehditler savurduğu ifade edildi. imamın, bağırma ve hitap şeklinden çekinen çitli köyü sakinlerinin, ellerinde bulunan broşürleri yerlere attığı belirtildi."
  • (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

657'ye tabi olan imamın kanunu tanımaması durumu.
  • tiranlıkları başlarına yıkıldığı için kuduruyorlar. kudurun lan akçomarlar, daha kuduracağınız günler geride. bekleyin, biz de beklemedeyiz.
  • o kadar maaşı sana verseler köyü boşaltırsın. (bkz: para cinsinden allah inancı)
  • türkiye cumhuriyeti sınırlarında seçim propogandası yapan siyasi bir partiyi kendi yaşam alanı olmayan, kamuya açık bir yerden kovan şahısın haberi.

hadi camide siyaset yaptırma, eyvallah bunu yedik diyelim. peki köy ne alaka? köyden nasıl kovabiliyor, aklım almıyor.
  • "imam osurursa cemaat sıçar " sözünde ki imam bu oluyor değil mi ? imamin böyle davrandığı yerde bundan cesaret alıp neler neler yapar insanlar ? allah'ın evinden insan kovmak ne demek? çok merak ediyorum ülkenin pek kıymetli diyaneti ne diyecek acaba? ve sözüm bu sözde imamları destekleyenler ,bu kafalara prim verenler allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • allahin evine allahin kulunu almamayi kendisinde hak goren sirk yapan imam sicmigi.
  • imamı 657 ye tabi edersen hiçbir sikimlik vasfı olmayan imam hakları gitmesin diye allah yerine iktidarın kurallarını anlatır yayar uygular.

cem uzan reis, allahsız deyince de gel ağla olmuyor ama böyle.
  • (bkz: partili imam)

partili cumhurbaskani olursa partili imam da olur.

yakinda sirat koprusunu de akp yapmis cennete sadece akp lileri aliyorlar diye oy toplarlarsa sasirmamali.

tovbe tovbe.
  • 657 yi geçtim adam imam olduğu halde allahın kurallarını tanımıyor.
    sen kimsin amk.camiye kimin girip kimin giremeyeceğinin kararını verebiliyorsun?
    allahın değil akpnin imamı olan soysuz icraatı.