şükela:  tümü | bugün
  • hocam bu filmi yaparken allah aşkına çok mu sarhoştunuz yoksa gerçekten korku diye komedimi yapalım dediniz. gerçekten sinirlerim bozuldu salonda kahkaha atıyorduk resmen, sadece ben değil herkes kahkaha atıyordu. o efektler nedir ak ya. ak dedim bakın özür diliyorum tekrardan ama gerçekten ak filmi izlemeden mi soktunuz vizyona o nedir asfasfasd
  • konusuz amatör bir porno film bile herhangi bi türk korku filminden daha sanatsal ve nitelik sahibi olduğu için ancak 500 tl gibi bir para karşılığında izleyeceğim film. aşağısı cidden kurtarmaz. yönetmen buradaysa yeşillendirsin hesap no'mu atayım.
  • 30 senelik ömrümde sinemada izlediğim en kötü film. hani konu monu neyse de oyunculuk berbat artı berbat o " neden atladın arabanın önüne haaaa nedeeeeen nedeeen" falan diye bagirmasi neydi allaasen ya butun salon kahkaha attik. imdb puanı 1/10 olan kanal d gece yarisi kuşağı filmleri bile bunun yaninda 25 oscar alir. küfür etmeden bu kadar yazabiliyorum yorumlarimin gerisi ana avrat...
  • oğlum bu ne lan kara para mı akladınız naptınız. hadi efektler için imkan yoktur anlaşılır, oyunculuk kötü olur anlaşılır ama konu yok lan vallahi konu yok. ben utandım yemin ederim. oturun bir odada cinli hikaye anlatsın karakterler birbirine yemin ederim daha konulu olurdu.
    90'ların bulvar gazetesi yanında promosyon verilen erotik filmler bile daha konulu en azından konuşuyorlardı falan masaj öncesi.
    amatör sinemaya saygım var türk korku sinemasını da elimden geldiğince destekliyorum ama olmaz abi. konu yok konu. önce konu belirleyin sonra film çekin abi.