1. 1 haziran'da istanbul istiklal caddesinde yaşanmış korkunç vahşet. o sırada evine gitmek için meydana doğru yürürken sakalı ve başındaki takkesi sebebiyle önce bir kalabalık tarafından sözlü tacize uğratılan zavallı yaşlı amca akabinde gençleri uyarmak ve hak dinine yönlendirmeye çalışınca çileden çıkan bir kız, amcanın takkesini eliyle alıp yere fırlatıp çiğniyor. bununla da yetinmeyen kız, kalabalığın "rape rape rape (ing. tecavüz et!)" tezahüratları arasında siyah renkli mini şortunu ve külodunu sıyırıp zavallı mübarek müslümanın dingilidongunu bir çırpıda içine alıp ırzına geçiyor. polislerin bir grup marjinal teröristlerle boğuşması sebebiyle uzak kalıp müdahale edemediği elim hadise amcanın yorgunluktan kendinden geçtiği için kızın giyinip gitmesi ile son buluyor.

amca şu sıralar rehabilitasyon merkezinde ölümle boğuşmakta. polis görüntülerden eşgalleri tespit etmeye çalışıyor.

bu olayın kurbanı kabataş'taki üzerine hunharca biralı biralı işenen kadın gibi şanslı da değil. çünkü tanıdıkları arasında hiçbir devlet büyüğü, yüce kişi yok. lütfen bunun da üstüne gidilsin!! burada cennete gidecek bir müslümanın mundar edilmesi ve ak parti mitingini kaçırması sözkonusu! daha ne bekliyorsunuz!
  2. ayıp hareket.

ama yine de ben burdan amcanın dingilidongunu tebrik ediyorum.
  3. olayın mağduru amcanın sütten kesildiği iddia edilmekte, belgelerle yakında açıklanacakmış.
  4. elimizde link olmadığına göre kesin birşey söyleyemeyeceğim ama muhtemelen hem çirkin, hem de abazan bir kardeşimizdir bu kız. dingilidongcuğu kalkmayan adamcağıza hallendiyse artık ne halde siz düşünün. bunun gibi çirkin ve abazan kızlar ölsün, hatta yok olsun istiyorum. çok mu?!

68 yaşındaki hacı amcaya tecavüz eden eylemci kız hakkında bilgi verin