şükela:  tümü | bugün
  • 1996 meksika doğumlu, daniel hernandez isimli, tekashi69 lakabıyla tanınan amerikalı rapper.
    gummo
  • şarkıyı söyleyiş tarzı o sertlik tam istediğim müzik türü. bu yüzden yeni albümünü arabamda 180-200 km hızla giderken son ses dinlemek istiyorum.
  • gummo ile ortalığı kasıp kavurdu, en azından beklenmedik bir başarı sergiledi. yeni çıkan albümü de gayet iyi.
  • bu adamı ciddi ciddi dinleyen birinin kendisine saygısı yoktur.the game yakında vurur bunu.
  • şu an amerikada ciddi ciddi en çok dinlenen rapçilerden biridir. bende baya baya dinliyorum. aşırı derecede samimi bi insandır dış görünüşüne göre aslında iyilik severde bi insan yaptığı şeyleri instagram hesabında paylaşıyor sık sık parasını insanlarla paylaşmayı bilmesi falan iyi şeyler bunlar. day69 mixtape'i ilk projesidir ilk haftasında 20k pure toplamda 55k satış yapmıştır. billboard hot 100 listesinde 5 şarkı sokmuştur. geçenlerde breakfast club'da 1 saatlik bir röportaj verdi o kadar üzerine gelinmesine ve saygısızlık yapılmasına rağmen hepsini laflarıyla tokatladı hatta röportajının breakfast club'ın en çok izlenen röportajı olacağını iddia etti ve video şu an youtube'da 2 günde 5 milyon izlenmeye ulaşmış durumda. adamsın rainbow nigga.
  • günümüzde başarı kıstasının ne kadar değiştiğini gösteren renkli ucube. ben bunu lil pump ile karıştırıyordum, ikisi de rengarenk palyaço.

çete üyesiymiş bu lanet serseri. çok sattığı için, çok tıklandığı için, çok izlendiği için başarılıymış bu arkadaş, hmm.. bu mantıktan yola çıkarsak ajdar da çok yetenekli ve başarılı. sonuçta çokça tıklanıyordu, herkesçe biliniyordu, paylaşılıyordu, sürekli göz önündeydi.. kafanız ne güzelmiş sizin. hayır, popüler olan, çok bilinen, çok dinlenen "çok iyi" değildir, böyle bir kaide yoktur.

böyle tipleri ciddi ciddi seviyor ve dinliyor musunuz? bunlara gelene kadar onca isim varken.. şimdinin çocukları bunları dinliyor, tamamen yozlaşmış bir gençlik.

bu nedir lan? nigga nigga nigga, başka bişey yok.
  • "tati" isimli yeni parçası doğum gününde düşecek olan rapper. instagram hesabında paylaşmış yine kendine has flowuyla ateş gibi parça. muhtemelen listelerde 7'de 7 yapacaktır.
  • bu ne lan amk hayvan gibi böğürüyor. ben bu arkadaşı şişko suratsız bi nigga falan sandıydım gummo parçasını dinleyince. ulen tipini görünce yok lan bu ses bu surata uymuyor dedim. bi yanlışlık var bu işte. arkadaşın içine zenci kaçmış :d
  • leblebi gibi single çıkaran acayip tartışmalı* adam. görünüşü ve geçmişi nedeniyle oldukça eleştiriliyor. lirikleri de en az tarzı kadar aptalca, fakat elamanın öyle flowları ve melodileri var ki kapılmamak imkansız. adamın çoğu ürünü gazdan oluşuyor sadece.

kısacası hem özgürce itin götüne sokabilirsiniz, hem de gizlice 200 km/s ile giderken dinlenecek şarkılar listenize ekleyebilirsiniz.
  • tam bir bebe kendisi bok gibi muzik yapiyor ve herkese satasiyor ama sonu kotu bitecek. chief ve lil reese dont play around.

https://m.youtube.com/watch?v=0yyay2p4ogo