• gummo ile ortalığı kasıp kavurdu, en azından beklenmedik bir başarı sergiledi. yeni çıkan albümü de gayet iyi.
  • day69 albümüyle billboard 200 listesine 4 numaradan giriş yapmış rapper. albümdeki 'gummo' şarkısı efsanedir.
  • bu adamı ciddi ciddi dinleyen birinin kendisine saygısı yoktur.the game yakında vurur bunu.
  • "tati" isimli yeni parçası doğum gününde düşecek olan rapper. instagram hesabında paylaşmış yine kendine has flowuyla ateş gibi parça. muhtemelen listelerde 7'de 7 yapacaktır.
  • leblebi gibi single çıkaran acayip tartışmalı* adam. görünüşü ve geçmişi nedeniyle oldukça eleştiriliyor. lirikleri de en az tarzı kadar aptalca, fakat elamanın öyle flowları ve melodileri var ki kapılmamak imkansız. adamın çoğu ürünü gazdan oluşuyor sadece.

kısacası hem özgürce itin götüne sokabilirsiniz, hem de gizlice 200 km/s ile giderken dinlenecek şarkılar listenize ekleyebilirsiniz.
  • tam bir bebe kendisi bok gibi muzik yapiyor ve herkese satasiyor ama sonu kotu bitecek. chief ve lil reese dont play around.

https://m.youtube.com/watch?v=0yyay2p4ogo
  • çoğunlukla rap müziği tercih eden biri olarak kendisini hiç dinlemedim. dinlemeyi de düşünmüyorum. kendisiyle ilgili tek bilgim 2015 yılında 13 yaşında bir çocuğu istismar ettiği için hapis cezası almış birini "çok yardımsever, instagramda falan hep yardım ediyo" diye yağlamayın lütfen.
  • şu aralar mahpus damı’na düşmesi muhtemel repçi.

(bkz: daniel hernandez)
  • şaklaban rapper.
  • gerçekten lil pump, lil uzi vert ve bunun gibi mumble rap tayfasının azalmayı geç direkt yok olmasını istiyorum. anasını siktiniz rap müziğin. eskiden rap müziğin bi ağırlığı vardı. şarkılar bir şeyler anlatırdı, zenciler sokakta yaşadıkları adaletsizlikten, yoksulluktan bahsederdi bir mesaj verirlerdi en azından. şu an saçını renkli yapıp yüzüne dövme yaptıran herkes rapçiyim diye geziyor. abi ne dedikleri bile anlaşılmıyor bi de üzerine bok gibi paralar kazanıyorlar. hani şarkılarınız kötü de değil direkt iğrenç kusura bakmayın. hele bu son çıkardığı fefe denen felaketten sonra nicki minaj’a da bu trash ötesi bebe tayfayla müzik yaptığı için inanılmaz sinirlendim. bu kadar mı zor durumda ya koskoca minaj? zaten bunu da iyi benzetmişlerdi geçen günlerde keşke daha beter olsaydı. ohhh umarım hepsinin tek tek ağzına sıçarlar. sıranın lil pump denen gevşek orospu çocuğuna gelmesini istiyorum artık.
hesabın var mı? giriş yap