şükela:  tümü | bugün
  • geleneksel joan gamper kupası maçı. 21:30'da başlayacak. tv8'den izlenebilir.

uçak kazası sonrası havalarda uçan yardım sözlerinden bir süre sonra açıklama yapan chapecoense yöneticileri, sadece barça'nın finansal olarak yardım ettiğini söylemişti. onlar da barça'nın her yıl düzenlediği bu anlamlı maça iştirak ederek daha da anlamlı kıldılar.

uçak kazasından sağ çıkan alan ruschel*ve arkadaşlarının messi ve suarez'le fotoğrafı. kendisi kaptan olarak 11'de başlayacakmış maça. frtslck arkadaşımız uyardı.

https://pbs.twimg.com/media/dgpueq2v0aehbra.jpg

edit: kazadan kurtulan fakat futbol hayatına devam edemeyen jackson follmann* santra vuruşunu yaptı. çok güzel görüntülerdi.
  • chapecoense'de alan ruschel'in ilk 11'de kaptan olarak sahaya çıktığı maç.
  • bizim barzolarin dun yaşattığı olaylardan sonra futbolun dostluk, kardeslik oldugunu tekrar hatirlatan mac. ayni zaman da cok duygulandirdi.
  • futbol dostluk kardeslikmis ama barcelona 5 atti. ben sizin oynayacaginiz topun anasini sikeyim. ulan ne oldu yani bu maci 5-0 kazandiniz da ne oldu? sampiyonlar ligi sampiyonu mu oldunuz? ulan 1-1 2-2 berabere bitirin bari. ya da bi gol yiyin be ecdadini siktiklerim belki herifler olen arkadaslari icin bi gol sevinci hazirlamistir. sizin yapacaginiz yardimin amina koyum.