şükela:  tümü | bugün
 • cok buyuk rezalet. tavsiyem en yakin savciliga suc duyurusunda bulunun, olayin kamera kayitlarini da bulmaniz isinizi kolaylastiracaktir. ayrica bimer'e de sikayette bulunmanizi oneririm. 30 dakika yerine 40 dakikada gelen fetocu pizzalar bu memleketin kanayan yarasi. artik bunlara karsi ayaklanma baslatma zamani.
 • efsanevi 10 aralık 2014 domino's pizza rezilliği ile karşılaştırdığımız zaman gayet de rezalet diyebiliriz bu olaya. ben olsam 30 dk'dan geç gelen pizzaya para vermezdim. yok öyle "30 dakikada gelmezse paranız iade" sloganlarıyla reklam yapıp sonra geç götürülen pizzadan para almak.
 • siktiriboktan bir pizza için, kuryelerin trafiğin anasını sikmesinden daha büyük rezalet değildir.
  kuryelerin trafiğin anasını sikmesine yol açan para kazanma ihtiyaçlarının bu denli yüksek olmasının sebebi olan emperyalist politikalar kadar da büyük bir rezalet değildir.
  bu emperyalist sisteme ülkemizi tamamen açık ve savunmasız hale getiren hükümet politikaları kadar büyük bir rezalet, hiç ama hiç değildir.

  derdini sikeyim.
 • rezalet puanım sıfır. tam olarak 0.

  ayrıca 30 dakika garantisini bahane ederek kuryelerin canlarına kast eden dominos pizza'ya ve sipariş verip bunu bekleyenlere kafam girsin. bok yiyin.
 • (bkz: first world problems)

  bugun 10000lerce kisi acliktan oldu. siktir et be panpa...
 • a o zaman bir "üst edit" de benden: öncelikle evet, tek başına olmasan da, kaza yapan kuryelerin ve şirket politikasının sürdürülebilmesinin sebeplerinden birisin. örnek vereyim, kfc'nin tavukları katlettiğini bilip kfc'den yemeye devam edebiliyorsan tavukların katledilişinin üçüncü sorumlusu sensin. kuryelerin şartlarını bilip, şirketin sloganına riayet etmesini kimseyi umursamadan bekliyorsan, evet, o şartların sebebi de sensin. 15 dakika erken gelseydi o pizzanın parasını öğrenci hâlinle ödemeyecek miydin? 15 dakika pizzan gecikti diye yaygara koparıp şikâyet ettiğin o personelin, acaba şirket arkasında durur mu? şayet durmazsa, acaba personelin öğrenci çocukları ya da geçim derdi var mıdır? senin ödemek durumunda kaldığın paranın kesildiği personellerin, acaba o yirmi liraya ihtiyaçları yok mudur? bedavacılıkla hakkını aramak arasında büyük fark var. 30 dakikada pizzan hazırlanacak, kurye alıp sana ulaştıracak, her şey süper. neden? e yemek şirketinin taahhüt ettiği bu, o zaman hadi acısını çıkaralım. salak bir sistem hatası yüzünden yanlış numara düşmüş, ama yok, pizzamız 15 dakika gecikti ve e biz de öğrenciyiz, kesin bizi kazıklıyorlar. ne kadar ahmak ve bencil oluyorsunuz gün geçtikçe. hakkınız yok, kimsenin emeğini hiçe saymaya, yeterince baskı görmüyorlarmış gibi baskıyı arttırmaya hakkınız yok. personel savunma verdi, uyarı aldı diye rahatlayacaksan, afiyet olsun, umarım ilerde "şirket politikası" ayağına senin de üstüne binmezler öğrenci arkadaşım. ama işte, iş değiştirdikleri için eleştirip durduğumuz gençlerin arasında senin gibi insanlar da var ve müthiş bir biçimde bu boktan acımasız sistemin devamlılığını sağlayacaksınız.

  şakaysa, komik değil. ciddiyse, kuryelerin aldığı maaşı, aynı zamanda salak bir pizzayı yetiştirmeye çalışırken üç sene önce kaza yapan motokuryeyi düşününce rezaletin bıraktığı acı his umarım geçecektir. bedava pizza peşinde değilim ama sıcak ve 45 dakikada gelen pizzayla ilgili de satırlarca yazabilirim. peki. belki bütün mesele, gerçek problemlerimizden, gerçek rezaletlerden kaçmak için amansızca, hırsla, garezle yeni rezaletler yaratma çabamızdır.

  yazarsa, umarım ipe sapa gelmez rezalet başlıklarını eleştiriyordur. bu arada, o salak pizzalar gecikti diye ödememekte direttiğiniz ücret şubedeki tüm personellerden kesiliyormuş, bilin istedim.
 • domino's 30 dakikada getirdiginden degil de `dur ulan siparis verelim gec kalirsa bu aksam yemegi bedava` diye siparis veriyoruz deseniz de kurtulsak.

  yoksa ortalama her pizza zinciri 30-40 dakikada getiriyor pizzayi, domino's 30 dakika ustu pizzalarin cogunu zaten bedava vermiyor, verdigi de kazanclarinin yaninda devede kulak zaten. e boyle bir hareketi de ancak 3. dunya ulkesinde yapabilirsin kurumsal bir firma olarak.

  siparis verirken o 30 dakikanin cezbedisi olsun, eksi'de her ay 1-2 rezalet basligi actirmasi olsun marka bilinirligini arttirip saglamlastiriyor. bedava reklam.
 • her şeyi bedavaya getirmeye çalışan insanlardan birinin başına gelmiş sözde rezalet. okumadım bir yerden sonra ama pizzası 15 dakika geç gelmiş anladığım kadarı ile. açlıktan insanlar ölüyor lan bu dünyada 15 dakika pizzan geç geldi, numarada karışıklık oldu diye eline vuvuzella verelim bir de istersen. karışıkık olmuş yani anlayışsız olmasanız şu kadar ölürsünüz değil mi. entry'i yazarken dayanamadım çıktım tekrar bir okudum "30 dakika garantisi" bık bık yapmış. ölecekmiş de ölememiş adamlar. sıçsanız rezalet diye başlık açacak duruma gelmişsiniz. uzun uzun yazmış bir de üşenmeden; yediğin pizza boşa gitti zaten klavyeye abanmaktan yaktın bütün kalorileri. bir de 30 tl'yi biz verelim susun ne olur.

  bir öküz vardı arkadaşım demeye utandığım; kurye yağmurda kaza yapıyor sipariş 2 saatte geliyor, bir de kaza yapan kurye getiriyor siparişi üstüne. arkadan olayı izliyorum ağzına adamın canı burnunuda gitisin öyle sıçayım diye bekliyorum. kuryeyi bir sikmediği kalmıştı pizzanın parasını ödememek için. adam ölse umurunda olmayacak piçler açlıktan ölsün bir zahmet.

  nerede lan bu derdini sikeyim butonu koyun şunu artık.