şükela:  tümü | bugün
  • bugün yaşadığımız rezalettir.

eskişehir'de ikamet ediyorum. başka bir şehre gitmek adına telefonla önce aralıksız olarak, yaklaşık 4-5 saat kadar eskişehir şubesini aradım. 4-5 saat boyunca telefona cevap verilmedi. 4-5 saat sonunda da telefona cevap veren kişi hoş olmayan bir üslupla "meşguluz, sonra arayın." minvalinde bir laf ettikten sonra telefonu yüzüme kapattı.

ben de bu kepazeliği şikayet etmek adına nilüfer turizm'in merkez müşteri hizmetlerini aradım. orada da şikayet kısmında müşteri temsilcisine bağlanmak için yaklaşık 45 dakika bekledim ama bağlanamadım.

nilüfer turizm anladığım kadarıyla ulusoy gibi iflas etmek konusunda epey istekli. yahu belki benim başka bir işim var ama bilet rezerve etmek için acentaya gelemem. belki kredi kartı bilgilerimi paylaşmak istemiyorum.

hem merkezi müşteri hizmetlerindeki hem eskişehir acentesindeki kişiler neden maaş alıyor? gelen telefonlara saatlerce bakmamak ya da bakıp hakaretvari bir üslupla telefonu müşterinin yüzüne kapatmak için mi?
  • nilüfer turizm rezaleti yoktur.
    çünkü ortada nilüfer turizm yoktur.

battı
  • öncelikle (bkz: nilüfer turizm/@betterdigtwo)

abicim bu adamlar bile isteye mağdur ediyor, siz de okumadan etmeden ne diye bunların kapısını tutuyorsunuz, başka otobüs mü yok allasen?