şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 5.40 olursa zerre şaşırmam, çünkü her gün 25 kuruş artıyor en az.
 • o günün gecesinde her ne yapacaksalar bizi pis marizleyecekler diye düşünüyorum.
 • 5,1557 satış vatana millete hayırlı olsun.
 • 5.25-5.30 arasinda olacaktir (bkz: kaynak götüm)

  06.08.2018 22:22 1$=5.31tl
  23:37 1$=5.42

  10 ağustos edit: entrylerim arasında görünce editlemek istedim. bugün dolar 6.3 gördü
 • uzman değilim az da olsa dolarım var ve borcumu kapatmak için satmam gerekirken satmadım. amerika ile restleşme sonrası, faiz artışı dahi artık doların yükselişini durduramaz.

  6 ağustos gecesi uzak doğu piyasaları açıldığında japon teyzelerin vereceği tepki yarınki kuru belirleyecek. tahmin ediyorum bir sıçrama daha olabilir.
 • tarih 6 mart 2015.

  1 dolar 2,602 tl

  tayyip reis diyor ki dolara yatırım yapan yaya kalabilir. ulan, koca yürekli reisim be nasıl da çomar büküyor. cemaatleri tokatlıyor çomarları yaya bırakıyor aç bırakıyor kırbaçlıyor ciğerlerini söküyor sök reis sööök i love u reeeiss !!1!1!
 • günü 5.34 seviyelerinde kapatır. çünki tcmb daha dün müdahale yaptı kısa vadede başka müdahale beklemeyin.
  bana kalırsa şu an bile alım fırsatı bu kur. bunlar daha iyi günlerimiz hülööööğğ. ytd.

  gece vaktinde gelen edit: dolar 5.35 olunca asgari ücret 300 doların altına düşmüş oluyor. varın gerisini siz hesaplayın.

  çok özür dilerim editi: dolar olmuş 5.37?! yeni tahminimi 5.48'e revize ediyorum. tcmb müdahalesi hayal şu durumda. yine geliyorum yılanoğlu.

  neden 5.42den sert düştü editi: 5.42 dolar için direnç falan değil. yeni normal hiç değil. sadece alarmlar var. ilk yükselişlerde o tür hareketler normal. güniçinde üstüne rahat çıkacaktır.
 • yeni rekorlar kapıda diyorum
 • 5,31 diyorum
 • 6 ağustosun bitmesine 5 saat kala 5,24 tl seviyesini gören kur. 7 ağustost sabahı hükümet ve tcmb kanadından aklı selim açıklamalar gelmezse 5,30 tl seviyesini geçeceğini düşünüyorum. ytd.

  üzüldüğüm ve geleceğe dair beni asıl karamsarlığa iten konu bunu ekonomik bir saldırı olarak lanse edip hala akp'yi savunanların olduğunu görmek.

  o zaman yakın zamandan başlayalım. ecevit hükümetindeki bütün partileri 2001 krizinden sonra neden sandığa gömdük. ecevit hükümetine neden sahip çıkmadık?

  dyp-rp iktidarına ekonomik saldırı vardı da neden onların arkasında durup sahip çıkmadık. neden sandığa gömdük?

  anap iktidarında ekonomiye saldırı vardı da neden onların arkasında durup sahip çıkmadık. neden sandığa gömdük?

  bu ülkenin tüketim ekonomisi ile inşaat ekonomisi ile israf ekonomisi ile hiçbir yere varayamayacağını borçla büyümenin başımıza bela olacağını kaç defa yazdık.

  üretmeyen, ihraç ettiğinden fazlasını ithal ederek cari acık veren ekonominin sonu hüsran olacağını daha kaç defa yazmak gerekiyor? aklı başında olan insanlar bilime, teknolojiye, sanayi üretimine lafla destek olmanın bedeli ağır olur demediler mi?

  bu uyarıları yapanlar müneccim yarra yemedi! sadece "aklın yolu birdir"

  bizi yönetenler akşamdan sabaha doğru hamleleri yapmaya başlamazlarsa çok yakın zamanda ülkece yarra yemeye hazır olalım. çünkü bu seferki daha önce yediklerimizden daha kalın ve uzun olacak!

  küfürlü kısım için özür dilerim. ama sinirden kendimi sikme noktasındayım...