şükela:  tümü | bugün
  • chp ve fetö ile mücadele ne demek beyler biri açıklasın.

chp ve fetö ikisi de aynı amaca hizmet eden bir yapı mı da ikisiyle mücadele üzerine böyle bir girdi giriliyor ekrana.

eğer öyleyse chp genel başkanı, parti mensupları ve bu partiyi destekleyenler neden silahlı terör örgütü üyeliğinden içeri alınmıyor? türkiye'deki ulusal medyanın bu içler acısı durumu nedir allasen? bu nasıl bir algı oluşturmaktır? bu ne aymazlık? bu ne akıl tutulmazlığıdır?

ekonomi yoğun bakımdayken klasik tartışma konuları üzerine halkın faşizanlığını arttırma çabası neden? neden? neden?
  • 10/10 oranı ile tam bir rezalettir. ne kadar chp’ye sövsek de bu kadar da değil artık. sehven yapıldığına inanmıyorum. onu oraya bilinçli olarak koydular.
    edit: sinirimi alamadım. buraya ağız dolusu küfürler bırakıyorum.
  • pkk/pyd ve fetö ile mücadele dese anlarım cuhhuriyet halk partisi lan bu. cumhuriyetin kurucu partisi. kafayı mı yediniz olm siz.
  • bu fetö hiç akp'ye bulaşmadı zaten ah o chp yok mu
  • cumhuriyet halk partisinin ,fetö ile mücadelesini konu alan başlıktır
  • ters dönüyordur mezarinda şimdi partinin kurucusu, ne hale getirdiler partiyi.
  • ve chp başkanı'ndan sert tepki gelir.

"doğru bulmuyorum."
  • türk etimoloji ve dil bilgisi eğitiminin önemi.

yani tamam kanallar satılmış ve yandaşlar ama burada ne anlatılmak istenildiğini anlamadınız mı yoksa buluttan nemimi kapayım ben mi diyorsunuz?

kj'ye yazılabilir bir diğer alternatif "chp'nin fetö ile mücadelesi"

(bkz: insanoğlu ve sıkıntılar ile mücadele)
  • "chp ve fetö ile mücadele" kavramından "chp'nin fetö ile mücadelesi" kavramını çıkaran sözümona alanının uzmanlarını göstermiş rezalettir. konuşulan mevzu ne chp'nin fetö ile mücadelesiydi ne de nacizane buna yakın bir problemattı. lahana kafalılar ya.
  • çalış baban gibi eşek olma nın bir başka çeşitidir.