şükela:  tümü | bugün
  • başkanlıkları döneminde nihat özdemir’in ilk, ali koç’un üçüncü galatasaray kupasını alacağı süper kupa final maçı.

bu hayatı fenerliler yaşıyor şerefsizim.
  • hay sizin ayrı himmetinizin ayrı amına koyayım be kardeşim. her galatasaray maç başlığı altında papağan gibi yazmaktan ne bıktınız, ne utanıyorsunuz orospu çocukları.

futbola dair iki entry okuyalım diye başlığa tıklıyoruz yine aynı orospu çocukları aynı şeyleri yazmış. mizah desen değil, komik desen değil, bilgi desen degil. davar oğlu davarlar.
  • ya takımların kim olduğundan bağımsız olarak yazıyorum. aynı gün lig ikincisinin şampiyonlar ligi elemesi var. hemen hemen aynı saatlerde. bana avrupa'da bi tane federasyon gösterin liginden bi takımı şampiyonlar ligi elemesi oynarken aynı saatlerde federasyon o ligin süper kupasını oynatsın. basiretsizlik vizyonsuzluk ülkenin her yerine işlemiş resmen.
  • saat 21.30 da atv'den naklen yayınlanacak müsabaka.
    en gerekli bilgiyi yazmıyorsunuz.
  • ümraniyespor'a iki maçta yenilmeyeydin de seninle oynayaydık finali.
  • maç bitti ve fb'de 5 senedir kupa kazanamayan şener, gs'de 2 ayda kupa kazanmış oldu. hem de yattığı yerden kazandı ha... *

işte galatasaray böyle bi şey. winnerlık böyle bi şey.
  • --- spoiler ---

şimdi beni iyi dinleyin, iyi tercüme et sen de. biz buraya şova gelmedik. o şovu tribünde yapıyorlar. o bakan, öteki milletvekili, o şov orada yapılıyor, burada yok. siz galatasaray takımının tarihine kupa kazandıracaksınız. kendi futbol hayatınızda da bir kupa şampiyonu olun. nedir bu haliniz? maça çıkıyoruz, kupa finaline ! tam bir buçuk gündür size seslenmiyorum, hala burada aynısınız. siz böyle mi geldiniz bu yerlere? ciddiyetinizi koruyarak geldiniz. inşallah beni yanıltırsınız. oradaki de şov, bizim işimiz değil; bizim işimiz top oynamak. kendinize gelin buradan sahaya kadar, başarılarınıza bir yenisini daha ekleyin. size yakışan budur. büyük unvan sahipleri, büyük takımlara yakışan budur. o ciddiyetle her takımı ciddiye alarak ve en az leeds maçı kadar, arsenal maçı kadar koşarak, çünkü tarihe bir kupa daha kazandıracaksınız. göreyim benim takımımı, allah yardımcınız olsun.

--- spoiler ---
  • ulan belhanda pozisyonunun neresi sarı kart. erman bile dedi hiç bir şey yok diye. bir de net kırmızı diyen var. kuşlar defolun lan bu başlıktan.
  • “2. lig takımıyla kupa finali” diyor piçin evladı ama daha 2. lig takımını yenip kupa almayı geçtim, daha o takımla final oynamayı bile hakedememiş, o klasmana daha çıkamamış ve gelip burada kupa küçümsüyor.

olm bu ezikliğin kaçıncı level’ı lan? ahahahaga...
  • ister beğenelim, ister beğenmeyelim erman toroğlu'nun gerçekleri patır patır söylediği maçtır. işte bu yüzden erman toroğlu gibi adamlar sevilmese bile, işlerini uzun süre devam ettirebiliyorlar.