şükela:  tümü | bugün
  • kadın belli ki deli. hakikaten deli. mermer diyor amk.. mermer ne la.
  • kılıçdaroğlunun adamları beni vuracak diyen kadın vol.2

adettendir rezalet puanım 10/10 mezhepçilik, ötekileştirme, kamu düzenini bozma, kamuyu rahatsız etme her bi bok var ablada. tez zamanda yol verilir umarım kendilerine
  • kadın süzme deli. esas sorun bunu çalıştıran hastanede.
  • kaymak, mermer, askeriye sözcüklerini aynı cümle içinde kullanabilen bir deliye sahip rezalettir. komik.
  • tartışmanın orta yerinde başlatılan videoların sosyal medyaya servis edilmesi de, ne bileyim, sıktı artık.

böyle basit bir tartışma icin bile gundem olma gayretleri..
    eeahhhh. yetti bence.
    her iki taraf da kafayı yemiş olabilir, olmaya da bilir.
    birileri farkında olmadan benim de dahil olduğum bir görüntüyü sosyal medyada servis ederse, cok pis peşine düşerim ve her türlü hukuksal hakkımı da korurum. haberiniz ola.
  • önce (bkz: behçet uz çocuk hastanesi) neresidir diye baktım. anladım ki hastanenin kendisi rezaletmiş. (#30455339)

t: hasta ve hemşire arası siyasi içerikli kavga

edit: tanım eklendi.
  • benim asil anlamadigim durum, hemsire nasil oluyor da karsisindakilerin alevi olduklarini biliyor? alniniza zulfikar dovmesi mi yaptirdiniz arkadas?

tanim: enteresan bir olay.
  • herkes hasta yönünden bakmis. evet hasta haklı da, işini bitirip gidecek.. asıl o hemşire ile çalışan iş arkadaşlarına, doktora yazık dediğim olay.
  • ahahahha, önce gene manyak bir hasta ya da yakını bir sağlıkçıyı delirtmiştir ama videoyu izleyince hönkürerek güldüm.

siz bence o kadınla daha fazla yüz göz olmayın da kendinizi rezilliğe daha fazla bulaştırmayın. kadının psikotik belirtileri var, fikir uçuşmaları var, muhtemelen tanısı da vardır.

şükredin halinize. ne diyim.
  • bu kadın derhal görevden uzaklaştırılmalı, sağlık çalışınana bak, bu kadın ayrımcılık yapmadan hizmet edeceğine yemin etmiş birde.
    rezalet ötesi rezalet
11 entry daha