• ahahahha, önce gene manyak bir hasta ya da yakını bir sağlıkçıyı delirtmiştir ama videoyu izleyince hönkürerek güldüm.

siz bence o kadınla daha fazla yüz göz olmayın da kendinizi rezilliğe daha fazla bulaştırmayın. kadının psikotik belirtileri var, fikir uçuşmaları var, muhtemelen tanısı da vardır.

şükredin halinize. ne diyim.
  • acimayin boylelerine basin sikayeti. birsey cikmaz ama en azindan ugrasir huzuru kacar. elinizde kayit da var.
  • bu kadın derhal görevden uzaklaştırılmalı, sağlık çalışınana bak, bu kadın ayrımcılık yapmadan hizmet edeceğine yemin etmiş birde.
    rezalet ötesi rezalet
  • aklıma annemin bir arkadaşını getirmiş durum. o da aynı bu kadın gibi aleviler ve chp üzerinden uçuk kaçık hikayeler uydurup gaza geliyor. sorsan akp on numara. biz yaşlılığına veriyoruz ama o da seçmen sonuçta. deli de olsa seçmen.
  • bi öğretmen seviciler bi de sağlıkçı seviciler bitmedi bitmeyecek. olum bildiğin deli lan bu. bu söylediklerini savunacak ne yaşadınız lan siz. yargısız infaz yapmayalım demiş biri de. kadının ağzından çıkanı kendi kulağı bile duymuyor gelip onu savunuyorlar.
  • akli dengesinden emin olmasam da hakaret olmasaydı hemşireyi haklı bulacağım olay. şöyle ki, doktor izin almışsa hemşirenin suçu ne? devlet hastanelerinde randevular hemşirelerden değil 182'den alınıyor. gidip hemşireyi darltmanın ne anlamı var? hemşirelerin randevu alma verme işlemlerine bakmaması gerekiyor. o sekreterlerin işi.
  • başlığa tıkladığımda kesin ekşiciler yine bir sağlık çalışanını sorgusuz sualsiz linç ediyor demiştim ama görüntülerdeki hemşire hanımın (videolardaki görüntülerle oynanmamışsa) bir çeşit atak durumuna denk gelinmiş sanıyorum hastalara acil şifalar dilerim. sorun alevilik, chp, kılışdar değil de devlet memurluğunda bu haliyle görev yapan hemşerinin oy kullandığını ve seçimlerde hepimizin geleceğini etkilediğini ve ülkede bu durumda olan tek kişi olmadığını hatırlatmak isterim.
    bir de hastalara ve hasta yakınlarına: doktorların da insan olduğunu, son dakika bir sağlık sorunlarının çıkabileceğini hele covid salgını günlerinde çoğu sağlık çalışanının bu hastalıktan muzdarip olup rapor almak zorunda kaldığını hatırlatmak istiyorum. kimse dur ben bu sabah hastaları bir mağdur edeyim rapor alayım demez. hastanelerde de varsa aynı branştan başka bir hekime randevular yönlendirilip hastaların tedavi edilmesi sağlanır yani hemşirenin neden delirdiğini de düşünmeden edemiyorum. çünkü bu gözler acil apendektomi için hastaneye yatırılan doktoru, randevusu ertelendiğinden dolayı şikayet eden hastalar gördü de oradan biliyorum.
  • çok net bir şizofren hemşire içeren rezalet.. sağlık bakanlığına bağlı bir kurumda bu ruh haliyle asla çalıştırılmaması gerekmekte..
  • yüksek ihtimalle strese bağlı bir kriz geçiren hemşireye konu olan rezalettir.

toplum olarak böyle hastalıklara sahip veya kriz geçiren bireylere karşı nasıl davranacağımızı bilmiyoruz belli ki. bu durumdaki bir şahıs size zarar dahi verebilir, şayet embesil gibi davranıp şahsın içinde bulunduğu duruma körükle giderseniz, aynen bu videoda yapıldığı gibi. ilgili şahıs açıkça absürt tümceler kuruyor, bağlamla ilgili ciddi sorunları doğmuş, rasyonel hareketlerde bulunamıyor. böyle bir şahsa bağırıp çağırmak, hiç kusura bakmayın ama salaklıktır.

salak olmayın. ekonomik krizdeyiz, salgınla uğraşıyoruz, toplum ayrıştıkça ayrışıyor. aklınızı kullanın ve daha fazla bireyin bu tip durumlara düşebileceğini, ancak bu olaydaki gibi sadece söz dalaşıyla bitmeyebileceğini de göz önünde bulundurun.

aklınızı kullanın.
  • büyük ihtimalle hemşire hanım bipolar hastası, hızlı ve alakasız şeyler konuşuyor bu da mani döneminde olduğunu gösteriyor.
    o değil de orası hastane hemşirenin durumunu kimse farkedemiyor mu anlamış değilim..
hesabın var mı? giriş yap