şükela:  tümü | bugün
  • tsi 22.00’da başlayacak olup, beinsports 2 kanalından yayınlanacak, şampiyonlar ligi son 16 rövanş maçı.

ilk maçı lyon evinde 1-0 kazanmıştı. (bkz: 26 subat 2020 lyon juventus maci) bu geçen uzun sürenin ardından da taraftarsız olarak oynanacak olması lyon için çok büyük bir avantaj.
  • bu maç ile kazanacağım ufak bir servetim olacak. bi tatile çıkayım diyorum bunun akabinde şöyle kafamı dinleyeyim.
  • #111241569 burada belirttiğim tahminime göre maçta bir penaldo, öhö öhö pardon, bir penaltı bekliyorum. genel itibariyle az gollü bir maç çıkabilir.

edit:penaltı tahmini gelmiş
  • psg maçında izlediğim lyon, bu juventus'u eleyebilir. sarri çok saçma bir kadro çıkarmış. bentancur, rabiot ve pjanic üçlüsü temposu düşük, defansif bir üçlü olmuş, ileride de dybala yedek bırakılıp bernardeschi, ronaldo ve higuain üçlüsü tercih edilmiş.

üstelik bu juve eskisi gibi iyi defans yapamıyor, bugün lyon'dan 1 gol yerler. böyle olunca da elemek için 3 tane atabileceklerini düşünmüyorum. eğer bugün ronaldo kendi kendine bir şeyler yapamazsa bu maçta sürpriz sonuç çıkabilir.
  • şanlı olympique lyon'umuzun torinolu penaltı fetişistlerini üzeceği maç.
    karşılıklı gol olması gayet olası.
  • juventus tur atlara 2000 lira bastim. 1.91 orandan 3800 alirsam artik pizza siparisi verebilirim.
  • böyle penaltı mı olur amk
  • oha bu nasıl penaltı.

juventus'un alakasız bir penaltı kararıyla 0-1 yenik durumda olduğu maç.
  • eyyamcı hakem tarafından yönetilen maç.
  • bu penaltıyı türkiye'de fener'e bile çalamazlar.