şükela:  tümü | bugün
  • giriş:

milletimizi bölemeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler, ezanlarımızı susturamayacaklar

gelişme: bunlar dış mihrakların oyunu. bizim milletimiz bu oyuna gelmez. yastık altındakileri bozduralım oyunlarını bozalım. ( ne kaldıysa artık)

sonuç: selam ve dua ile borsa düşer altın/döviz çıkar..
  • giriş:
    cehape

gelişme:
    dış mihraklar, tl'mize saldırı var

sonuç:
    bu ülkeyi bölemeyecekler

edit:

bu da bonus :)
  • dolar için yeni hamlelerin açıklanacağı açıklamalar olacaktır
  • terörist ve vatan haini ilan edilmeme dakikalar kaldı.heyecanla o surat ifadeni bekliyorum reis.
  • (bkz: #111237715)
  • yastık allı dolar, euro, altınınızı türk lirasına çevirin ey ulan halk şeklinde olacaktır.
  • - kandili bombaladık su mu yakıyor o savaş uçakları*

- berat beyin yönetim tarzını çok beğeniyorum

- merkez bankasına 3 yeni güreşçi daha atadık

- kasetle gelen kılışdaroğlu sen kimsin bee

- onların doları varsa bizim allah + ayasoyfa + bir miktar holoskomuz var

- size halici zamanında nasıl temizlediğimi anlatmış mıydım?

- man adama dokunma

- .....

şeklinde bir savunma gelebilir hazırlıklı olalım
  • din, din,din, cehape, din,din, cehape, din, kılışdar diye gidecek açıklamalardır.

edit. din olaylarına ek olarak, ibb seçimlerinde lideriyle ortak seçime girdiği terör örgütü ile muhalif partileri işbirliği ile suçladı. yani normalde utanır diye bekliyorsun ancak tabi islamcılık gerçeğiyle yüzleşmen hızlı oluyor.
  • bence olmaması gereken açıklamalardır. erdoğan böyle zamanlarda hiç ılımlı konuşmuyor. şu an doların ateşini biraz olsun azaltacak bir konuşma lazım. o da erdoğan'dan çıkmaz. berat çıkıp konuşsa daha iyi.
  • kiskaniyorlar temali olacaktir. bir de ayasofya’ya baglanacaktir. 20 yildir ayni terane.