şükela:  tümü | bugün
  • 3.50 görecek kurdur.

velev ki yatırım tavsiyesi nabcanız dolar alıp fiyat düşünce zarar ettim ver paramı mı diyeceksiniz.

edit: yatırım tavsiyesidir ulan. ilgili kararnameye göre, sizden yatırım tavsiyesi karşılığında para almıyorsam, herhangi bir suç işlemiş olmuyorum. inanıp inanmamak size kalıyor.

bu da ilgili uyarı http://spk.gov.tr/…r.aspx?aid=20091214&subid=1&ct=c
    özetle. bir daha burada yatırım tavsiyesi değildir diyenin ağzına kürekle vurun.
  • 5 aralık 2016 pazartesi günkü değerlerine dönecektir.

3.55'e kadar yolu var.

yatırım tavsiyesi değildir...kıps.
  • düşmeye devam edecek kur. ytd.
  • sanırım daha düşmeyecek kur
    çünkü kimileri için alım fırsatı doğurmuştur. az bir yükselmede herkes gidip yeniden dolar alır.
    şahsen ben 200 dolar daha alacağım yarın.
  • bir 15k tl daha girerim yarın erken saatte. sonra gelsin 3,60-3.80 bandı.
  • 3.39-3.45 bandına oturacak kurdur. esas artışı haftasonuna doğru bekliyorum. kur düşünce tl'de yakalananlar düşükten doları alıp çıkacaklar.
  • (bkz: reserved)
    o işler belli olmaz, burası türkiye bi siyasinin saçmalamasına bakar.
  • öğle saatlerine kadar alım fırsatı sunacaktır. ama saat 1'de muhtarlar toplantısı var, ona dikkat. perşembe-cuma yine fırlaması muhtemeldir.
  • ekonomiden anlamayan diplomasız müteahhit ya da diğer vasıfsız yoldaşları inşaat projeleri ya da faiz içerikli mahalle baskısı soslu konuşmadığı sürece zaten sakinleşmek isteyen, en azından dinlenmek isteyen kur. bugün konuşacakmış, işte o endişe verici. bi susun amk bitirdiniz memleketi..

hobi olarak yine konuş ama anlamadığın konuya girme be abicim..
  • gün sonuna kadar 3.40'lı seviyeleri görecek kurdur. bir daha da 3-4 ay 3.50 seviyeleri gelmez diye düşünüyorum.