• bir çok farklı yerden denedim, bir çok banka denedim ( akbank, teb, ing, garanti ) internet ve mobil bankacılığa giriş yaparken sms gelmiyor. diğer kişilerden sms geliyor fakat bankalardan gelmiyor. bu bir çeşit saldırı olabilir mi ?

edit: an itibari ile düzelmiştir. 15 dakika boyunca gelmedi sms ler. yine de kredi kartlarını internet alışverişine kapatmakta fayda var.

edit 2: hala bazı bankalarda sms gelmeme olayı devam ediyormuş. üzerinde durulması gereken bir konu.

edit 3: @garanti bankası konu ile ilgili geri bildirim yapıp sorunun operatör kaynaklı olduğunu ve düzeltildiğini söyledi. teşekkürler.
  • (bkz: uçuş modu)
  • başlığı görünce denedim sms gelmiyor* evet.
    eğer saldırıysa borçlarımı sıfırlayabilir misin sayın hacker*
  • hesabim olan iki bankadan (is bankasi ve ziraat) denedim. herhangi bir sikinti yasamadim. iki bankadan da sms geldi ve internet subesine girebildim.
  • 15 dakikadır vakıfbankla kavga etmeme sebep olan sorun. yapıkredi de herhangi bir sorun yaşamadım. fakat hala vakıfbanktan sms alamıyorum, smsin operatöre iletildiğini ama opeatörün bana iletmediğini söylüyorlar, kesin faturayı ödemediler.

edit: düzeldi
hesabın var mı? giriş yap