şükela:  tümü | bugün
  • dk. 10 visca'nın golüyle başakşehir öne geçti. güzel oynuyor başakşehir.
  • gruptan çıkmayı garantilemiş olsakta basaksehire karşı galibiyeti yakalamamız lazim.

(bkz: trabzonspor)
  • hoffenheim'ın 1-0 öne geçmesiyle başakşehir grupta ikinci sıraya yükseldi.
  • başıma bir şey gelmeyecekse, her ne kadar bu takımı günahım kadar sevmesem de gruptan çıkmasını istiyorum.

başakşehir'in kazanması, hoffenheim'in de sahasında ludogorets'i devirmesi hâlinde temsilcimiz gruptan çıkabilecek.

tanım: başakşehir'in avrupa ligi grubundaki son maçı.
  • ülke puanına sadece beşiktaş'ın katkıda bulunmaması adına avrupa liginde devam etmesini istediğim takım. oyuncu kadrosu ve potansiyel olarak da hak ediyor başakşehir. haydi tsg hoffenheim!
  • gruptan hoffenheim'in da yardimiyla bugun cikabilirse, basaksehir'in ilerleyen turlarda cok iyi isler yapabilecegini dusunuyorum. hatta biraz ileri gideyim, hafif bir kura sansiyla ceyrek hatta yari final gorebilirler. en zor gun bugun, cunku ipler tamamen sende degil ne yazik ki.
  • braga'nin duran toptan golü yok diyen spikere selam ettigim mac.

ayrica golü bragali atti, hicbir defans o pozisyonda kendi kalesine gol atmaz.
  • basaksehir avrupayi bir külfet olarak gördügü icin bu gece gruplardan cikamayacak skoru alacaklardir.
  • braga'nın yüzde 100 ofsayttan bulduğu golle 1-1'i yakaladığı maç. ivan sen misin?
  • bu nasıl bir enerji olayıdır abi 50 dk hoff macını izledim adamlar show yapıyor tek kale oynuyordu, başak golü yiyince bu maça döndüm derken o kale de düşmüş.
    hay allahım şansa bak..