şükela:  tümü | bugün
  • yarın büyük bir kaos olacağının işareti.
  • yeni şafak'ın gazze'den israil'e atılan roket olarak haberleştirdiği olay. muhtemelen doğrusu bu
  • bir israil ordu sözcüsü'nün facebook'tan yaptığı açıklamanın kıymeti, resmiyeti olduğunu öğrendiğim haber.
  • ulan kocaman dünya da neyi paylaşamıyoruz abi ya neden illa bir savaş,ölüm,kaos olması mı lazım ya neden barış içinde yaşayamıyoruz ya. bu dünya kime kalmış ki arkadaş ya niye kasıyoruz bu kadar sonunda nasıl olsa sağ çıkamayacaz bu dünyadan.
  • türkiye daha neyi bekliyor?

israil’den hesap sorulmadan gerekli operasyon yapılmalı ve şah damarlarına basılmalı. türkiye bu süreçte gazze halkının yanında olmak zorundadır.
  • http://www.hurriyet.com.tr/…esleri-duyuldu-40671373
    gazze şeridi'nden yapılan roketli saldırıya orantısız güçle karşılık verilmesi olayı.

- türkiye daha neyi bekliyor?
    + siktir git, seni tutan yok.

kimsenin yanında olmak zorunda değiliz sevgili çomar.
    ben eşşek yüküyle ödediğim verginin memleketime harcanmasını istiyorum.
    türkleri sırtından vuran araplara değil.
  • gazze'den nasır selahaddin tugayları isimli terör örgütünün attığı roketlere karşılık 1 terör hedefi vurulmuştur.

(bkz: türkiye daha neyi bekliyor?) diyen arkadaş... oraya siktir olup gidip savaşabilirsin. seni tutan yok.
  • “ambargo altındaki gazze’ye roketi nasıl sokmuşlar?”
    diye düşündürür.
    ekleme: ben hamasın yerinde olsam önce bu nasır tugayı’nı haşlarım.
    attığı roket kendi sınırına düşüyor. resmen israile uluslararası alanda koz verdiniz. sırf torpilden hallice roketi attınız diye, israil sabah akşam uçak kaldıracak.
    en baştaki sorunun cevabı da biraz netleşiyor.
    israil baktı bunlarda roket moket yok bahane bulamayacak el altından iki uyduruk roketi sokmalarına izin verdi.
  • buradan savaş çığırtkanlığı yapan terör örgütü destekçilerini göstermiştir.

(bkz: yallah gazze'ye)
  • lan yoksa?

(bkz: 7 aralık 2017 3. dünya savaşının başlaması)

1 saatten az kaldı. biraz acele etmeleri gerekiyor sanırım.