şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • saat 20:00'da başlayacak olan stsl maci.
  • 1-2 gibi beşiktaş'ın zorlanarak kazanacağı bir maç olacak.
  • beşiktaşın bir an önce galatasaray maçını unutup odaklanması gereken maçtır.
  • gol atabilen, hızlı, gol attıkça direnç kazanan ve gol bulmak için sonuna kadar kovalayan bir ekiple beşiktaşımızın oynayacağı mücadeledir. bu tip ekiplere karşı ilk golü atsak da sona doğru oyun disiplininden kopup beraberlik golünü yiyoruz. bu nedenle işimiz zor. 3 sonuç da beni yanıltmaz ama bildiğim bir şey varsa o da kesin gol atacağımız ve gol de yiyeceğimizdir. kaç atar kaç yeriz onu kestiremiyorum.
  • senol gunes'in yine ne yapip edip umutlarimizin amina koyacagi ve yarak gibi bir taktikle cikacagi mac.

ilk yari bir tane yeriz cikarana kadar mac biter.
  • başlık parselleme meraklılarını gösteren maç.
  • sergen in muhtemelen beşiktaş a kötü bir sürpriz yapacağı maç.
  • alanya sergen'in gelmesiyle bir kıpırdama yaşadı sanki.
    önce kayseri'ye 5 attılar, konya'ya deplasmanda 2-0 yenildiler, son olarak kahramanmaraşspor'u kupada 7-2 yendiler.
    beşiktaş'ın ise son derbideki futbolunu beğenmedim.
    takım yorgun muydu, 1-0'dan sonra skoru mu korumak istedi tam çözemedim.
    zorlasalar 2-0 3-0 bile olurdu.
    sergen'in alanya'sı beşiktaş'ı ne kadar zorlayacak göreceğiz.
    ayrıca bu sezon alanya'nın topladığı 15 puanın 12'sini evinde aldığını hatırlatalım, göztepe ile birlikte berabere kalmayan 2 takımdan biri. o beraberlik bu maçta gelir bence.
    1-1 biter.
  • lens, pepe, babel, caner ve roco kadroda yok. canerin olmaması sevindirici. kadro üç aşağı beş yukarı sabit uzun bi aradan sonra. keşke necip yerine genç fatihi de stopere monte etsek. zamanla o da olur umarım.

yamuluyorsam duzeltin ama cuma oynamayali baya oldu sanırım. alanya'nin başında eski dost sergen yalcın var. sert oynayacaklardır. eskilerimiz puan almayı çok sever bizden.

son maçlardaki istekli ve önde pres oyununu bu maça da yansitabilirsek şok bir golle rakibin gardini düşürebiliriz. yoksa kısır bir hale dönüşebilir maç.

karius
    gokhan necip(medel) vida adriano
    atiba dorukhan
    q7 adem mustafa
    güven

vurduğumuz gol olsun.
  • (bkz: #84088860)

sizin stadda oynayıp zeminin iyice anasını sikeceğiz o yönde karar alınmış.

allahım alakalı alakasız heryerden beşiktaş'a laf çakma sevdası neden acaba?

ankaragücü'ne 4 attık bunun sesi çıktı, galatasaray'ını yendik yine burada, iyide alanyaspor'un beşiktaş maçı için enrty sıçmak niye?