şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • aramaya inanmadım o yüzden bulamadım. sosyal medya fenomeni, halil ibrahin göker'in kankası, eski vayncı, yeni anancı aykut elmas'ın yaratıcı ve bi o kadar da iğrenç cümleleridir. kim bilebilirdi ki belçika sağlık bakanının aykut elmas'ın bu yüzünü ortaya çıkaracağını.

tweetler:

https://twitter.com/…tatus/1070769019689541635?s=19

aykut'un ilk mention'ı:

https://twitter.com/…tatus/1071106884558618625?s=19

edit: istekler üzerine yeni link eklendi.
  • (bkz: i couldn't)
  • atmış olduğu twit iğrenç, ve altta ki küfürler daha da iğrenç bir insan nasıl bu hale gelir bu ne şımarıklık kendini bilmemezliktir vayncılardan sinemacı yaparsanız bu sonuçlara katlanırsınız. yazıklar olsun ya azalarak yok olsunlar inşallah midem bulanıyor bunlardan.
  • tamam biliyoruz aykut küfür eder, etti diye şaşırmadım. ancak seni eleştiren bir adama sövmek, ileride evleneceği insana kötü yakıştırmalar yapacağı aklımın ucundan geçmezdi. karşısındaki adam sabırlıymış, yoksa aykut'un gelmişini geçmişini....fenomen olunca götü kalkmayan insan kalmadı amk
  • aykut elmas duyarcı bir orospu çocuğu görünce dayanamamamış, sikip atacağını söylemiştir.

ancak bütün sözlük omurgasız duyarcı puştlardan oluştuğu için, ühü ühü küfür etmesi çok kötü, ühü ühü insanı dış görünüşüyle yargılamamalı.

kardeşim siktir git o nasıl sağlık bakanı, bir araba abur cubur yiyen, glikoz şurubunu emcükleyen sağlık bakanı oluyorsa dihanet'e ateist bakan koyalım, var mı böyle bir şey?

edit: konuşma aynen şöyle gerçekleşmiş

aykut elmas: belçika:) sağlık:)bakanı:)
    duyarlı damlak puşt: kadının:) sağlıksız:) olması:) falan filan gerizekalı:)
    gerizekalı....

aykut elmas: senin ananı evliyadını sikerim.

duyarcı: ooo aykut abi beni siklemiş, hemen biraz daha sürdüreyim.

çünkü duyarcı omurgasızlar hayatları boyunca duyar point kasabileceği bir maden yatağı ararlar, bulduklarında da sanki adama gerizekalı dememişçesine akıl nasihat verirler, onları toplumsal değerlerle vurmaya çalışıp, duyar emcüklemeye çalışırlar.

bu yüzden aykut elmas haklı, ve peşinen kendisiyle en ufak yakınlığım yok, ama güldürüyor pezevenk ayrı konu o.

edit 2: bana artık "anasını s*tiğim, sen nasıl küfür eden bir adamı savunursun?" diye mesaj atmasanız? farkında değilsiniz ama küfür bu kadar hayatımızın içindeyken, sorun sevmediğimiz/ya da tanımadığımız bir ünlü ile olunca "bu nasıl buralara gelmiş?" birlik olup aşağıya çekmeye çalışıyorsunuz, "aaaa küfür, çok ayıp amına koyim?%?%?" diyorsunuz bir nevi.

olay o da değil, bence de gereksiz abartmış ve küfür konusunda haksız da, benim derdim duyarcıyla, hak ettiğini bulmuş, anladığı dilden konuşulmuş, tipik bir türk beyinsizliğinde kavga. sadece aykut elmas olunca hayatınızda ilk kez bu seviyelere düşenleri gören ekselansları triplerine girmeyin, gereksiz, farksız.
  • eleştiri yapan birine ana avrat küfrederek kalitesini göstermiştir. aslında suç aykutta degil, onu ve onun gibileri meşhur(!) eden kitlede. bu kadar pohpohlarsaniz, adam kendini dokunulmaz da zanneder alim de. olaya bak resmen rezalet.
    edit: adamın aykuta hakaret etmiş olması (hoş degil), aykutun adamın anasına, eşine vs. küfür etmesini haklı çıkarmıyor.
  • al işte zeka yoksunu biri de gelmiş bu küfürbaz herifi savunuyor. muhtemelen akrabası, yoksa bu kadar aşağılık bir durumu savunacak kadar sevildiğini zannetmiyorum bu balon tiplerin.

imla.