şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlama saati 22.30 olan serie a 15. hafta mücadelesi. juventus 40, inter 29 puana sahip. juventus'un kazanması durumunda hem napoli hem de inter ile puan farkı iyice açılacak. lig böyle devam ederse juventus çok erken şampiyonluk ilanında bulunacak gibi duruyor. ayrıca inter'de nainggolan sakatlığı nedeniyle kadroda yok.
  • şikeden hükum giymiş bir diğer siyah beyazlı tinerbaz ekibin evinde inter ile oynayacağı maç.

en azından şikeden hükum giydikten sonra cezasını çekmiştir juventus. bazı ülkelerdeki gibi hemen juve başkanı federasyon başkanı yapılarak ve hükumete saksolar çektirilerek kümede tutulmamıştır.

siyah beyazlı tinerci şikeciler karşısında inter'e başarılar diliyoruz.
  • bu maçta bile adamın derdi besiktasa laf etmek. muhtemelen besiktas kendisine farklı acılar yaşatmış.

saçmalamasan iyi edersin..
  • o kadar heyecanlı bir maç olacağını zannetmiyorum. ilk yazar arkadaş 22.30 da olacağını belirtmiş, ikinci olarak türk yayıncısı beinsports hd 2.

diğer yayıncı kuruluşlar ; cbc sport / varzish sport / match tv russia

ayrıca maça yakın link bulabilirsem düzenleyeceğim.

düzeltme : maç linki...

düzeltme 2 : maç linkini kaldırıyorum. ulan yayını dondurmaya başladınız yavaş asılın. link isteyen yeşillendirsin gençler kusura bakmayın.

düzeltme 3 : maç linkini tekrardan ekliyorum. maç sıkıcı, vakit ayıracak kadar güzel değil. hem yatacağım az sonra

maç linki ingilizce yayın çok iyi
  • iki takımı da bu sene ilk defa izleyeceğim. zevkli bir maç olmasını umarım. vurduğunuz gol olsun.*
  • beleşten reklam yapmak gibi oluyor bu durumdan bende hoşnut değilim ama yazarlık vazifemiz:

nesine. com sitesine 1 seferlik 50 kuruş para atın, her hafta seri a'yı canlı izleyin.

güzel geçmesini dilediğim italya seri a mücadelesi.
  • muhteşem bir saygı duruşu ile başlamış maç. ışıklar tamamen karartıldı (gerçi ışıklı reklam tabelaları açık kaldı burda bir çakalık olmuş) güzel bir otmosfer oluşturuldu.
  • izlemek için kafeye geçeceğim maç. bu sene türkiye ligi kadar çekişmesiz ve kalitesiz ki bu maçlar ilaç oluyor. iple çekiyorum.
  • ligin en az gol yiyen 2 ekibinin mücadelesi.juventus şu ana kadar serie a'da en az gol yiyen , inter ise en az gol yiyen ikinci takım.
    iki takımda kontrollü başladı 16.dakikayı geride bıraktık ve sıkıcı bir maç olduğunu söyleyebiliriz.
    maçı anlatan spikerin tarzını ise beğenmemekteyim.
    maçı izlerken uykuya daldıran cinsten.
  • oyunu kontrol etmeyi seven iki takımın karşılaşması. dybala, ronaldo, mandzukiç çetesi puan farkını açmak istiyor. henüz gol yok ama italyan liginin en sevdiğim yanlarından biri olan sahada topa kim vurursa vursun topa vuruş sesinin çok net bir şekilde duyulmasını sağlayan örümcek kameraların seyre kattığı güzellik.
    alanya maçından sonra hamsi yerine lüfer yemek gibi.