şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • euroleague 11. hafta maçı. az önce biletini viagogo üzerinden aldığım maç. oaka atmosferi nasılmış bi görelim. fenerime hep destek tam destek

skor tahmini 77-83
  • son 6 maçımızı kazandık. şu anda cska ile birlikte euroleague'in en formda takımıyız. normal sezonda pana'ya karşı oaka'da galibiyetimiz yok. şampiyon olduğumuz 2016-17 sezonunda playofflarda deplasmanda her 2 maçı kazandık. normal sezonda oynadığımız 5 deplasman maçını da kaybettik.

iki takım arasında toplamda 25 maç oynandı. pana 14-11 önde, fakat son 5 maçın 4'nü biz kazandık. geçen sezon deplasmanda 2 sayı farkla yenildik. tüm maçı önde götürüyorduk, pappas son saniyede mücize üçlük attı.

pana bu aralar formsuz. 8. sıraya kadar indiler. son 4 maçın 3'nü kaybettiler. şimdi oaka'da aralık ayında 4 maçları var.

favori yine fener. umarım sloukas ve melih döner. 3-5 puan farkla alırız.
  • fenerbahçe'nin sakatlıklar nedeniyle sıkıntı yaşayacağı karşılaşma.

melih mahmutoğlu ve ahmet düverioğlu, sakatlıkları nedeniyle istanbul'da kaldılar. marko guduric, gitti ama oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. kostas sloukas, takımla idmanlara başladı ve maç kafilesinde yerini aldı.

https://www.eurohoops.net/…n-son-durumu-belli-oldu/
  • kısalarla rotasyon sorunumuz olacak. melih yok, guduric'in oynayacağı belli degil. sloukas herhalde az süre alacak. 2 haftadır oynamıyor. bobby son 2 maçta ortalama 30+ dakika süre aldı, yoruldu. sinan, egehan ve erick green önemli süreler alacak. ahmet de yok. umarım vesely erken faul problemi yaşamaz. pana'nın uzunlarına karşı 4 kısalı takımla oynamak hiç iyi fikir degil.
  • en zorlandığımız deplasmanlardan birinden, yine başımız eğik ayrılacağımız maçtır.
  • guduric'in kadroda olması sevindirici. fenerbahçe'nin savunma performansının özellikle de dış atış savunmasının belirleyici olacağı maçtır. ayrıca, switch savunma yapacağımız dönemlerde pao'nun mismatch kovalayacağını kestirmek zor değil.

başarılar fenerbahçe
  • yok mu şikayet edilecek illegal yayını dedirten maç.
  • iyi başladığımız maç.
    bir de kaçak yayın yapanlar mevcut;
    şikayetleriniz için buraya bırakıyorum, ben şikayet ettim.
    http://www.sport365.live/en/main

ilk çeyrek: 12-18
    2. çeyrek: 33-35
    3. çeyrek: 52-56

3 çeyrekte toplam olarak çok (13) top kaybettik ona rağmen son çeyreğe öndeyiz.
    3'lükler ile ayaktayız.
  • kenardaki 97 model del pierro'nun attigimiz ucluklere delirmesini gormeyi cok seviyorum oaka deplasmanlarinda. bir de bu calathes'e yaptigimiz zulme de artik uzuluyorum. bizle oynadiktan sonra 2 ay kendine gelemiyodur herhalde, yemeden icmeden sut idmani yapiyodur...
  • fenerbahçe'nin 7 aralık 2018 akşamında panathinaikos'u seyircisi önünde üzeceği maçtır.

edit: üzmüştür
    panathinaikos 69-81 fenerbahçe