şükela:  tümü | bugün
98 entry daha
 • ruiz ulan!

  maç sonu editi: joshua kazandı evet ama bir şampiyon gibi değil. mesafe avantajını kullanarak savunma yaptı ve arada direkler vurdu. kombinasyon hiç yoktu. ruiz içeri girmeye çalıştı olmadı. zevk vermeyen maçtı. rovanşı rakibini yere düşüremeden kazanmak yakışmaz .
 • andy ruiz jr yener bence gene anthony joshua'yı (beyaz, siyah diye ayrım yapmadan yorumu yaptım). inşallah çok ağrı çekmezler. şiddet içerikli böyle müsabakalrı sevmiyorum aslında.. türk tipi var bu andy'de maşallah türk gibi güçlü. gözleri bir sevdiğime benzettim kısmen, kısmen bana da benziyor gözler.

  kilolu almak darbeleri yumuşatır ve yapısı güçlü görünüyor andy'nin ama ilerleyen sürelerde kalbi yorar kiloluluk. bakalım ne olacak maç. andy'nin yerinde olsam çok hareket yapmazdım maçda. bu arada anthony çok mutsuz görünüyor acaba maç ayarlandı yenilecek de ondan mı diyeceğim ama şampiyonluk bu ama bahisler de var. bilemeyeceğim tam, sadece komplo teorisi yapmak istedim.

  ekşisözlüğe not: lütfen sunucuyu güçlendirin. bu saatlerde çok kasıyor maalesef.

  not: iyice baktım yazdıklarıma. editlemek(düzenlemek) istemiyorum çok.
 • üst edit: sikiyim böyle maçı! büyük maç dedik, keyifle kurulduk ekran başına... 2 tane haşlanmış yumurtanın birbiriyle tokuşmasını izliyoruz amk.

  joshua reisin, andy ruiz denen bok çuvalını dinlene dinlene döveceği maç. 7-8 round temiz bi dayak atar eski şampiyon, şişkoya. erken bitmez bu maç, joshua doya doya intikamını alacaktır.
 • joshua'ya kilo verdirilmesinin temel sebebinin yediği tek oturan yumrukla 3-4 round boyunca yıldızlarda gezme süresini aşağıya düşürmek olduğunu düşündürten maç. herifin stamina dolmuyordu resmen kas kütlesinden.

  öte yandan andy de kilo aldı kuvvetini arttırmaya çalıştı, o da aj'nin çenesinin zayıf olduğunu biliyor, oturttuğu yumrukların daha güçlü olmasını planlamış, ki gayet mantıklı bir karar gibi gözüküyor.

  andy medya konferansta i am gonna die trying dedi, düştükçe kalkacaktır gibime geliyor, zaten çenesi de çok güçlü bir boksör. ilk maçı lucky shot ile kazandı filan diyorlar, bence harika kurulmuş bir stratejileri vardı, aj'den sağ kroşe gelip aşağıya indiğinde aj'yi sol kontra direklerle sarsmak ve indirmek istediler ve başardılar. yani andy'nin çenesinin sertliğine ve aj'nin çenesinin zayıflığına güvenmişlerdi, yumruk alma riskini de aldılar o kontra yumruğu atabilmek için, çok cesur bir karardı açıkçası. ama artan staminası ile aj o yumruğu bugün yese o hallere düşmez gibi gözüküyor.

  aj'nin zayıf gibi gözüken çenesi aslında çenesi değil, oksijensizliğiydi.

  aj alacaktır gençler. kombinelere başladı mı piyasadaki en tehlikeli boksör şu an. andy'nin üzülmesini hiç istemesem de kazanabileceğini düşünmüyorum.
 • eğer joshua üzerindeki gerginliği atarsa, sırf bu gerilimk yüklediği için bile ruiz'in anasını siker

  edit: sikemedi, ruiz cidden çok iyi boksörmüş. kaybetti ama fiziksel yetersizliğinden dolayı kaybetti bence boksu en az joshua kadar belki de daha iyi biliyor.
 • yanlış görmediysem maçı izleyen ecnebi hanımlara başörtüsü giydirmişler.
 • 2.raund içinde anthony nakavt eder.
 • maç şu an başlıyor.s sport plus tan izlenebilir. joshua baya gergin gözüküyor.
 • suudların iki tanrısının marşları çalındı. mutlu mesuttur çöl bedevileri.
 • ruiz ringe çıkarkenki ambiyans maltepe 06 pavyonunu aratmayan maç.

  haydi aj bebeğim, almadan gelme!

  ilginç bir şekilde josh hem sakin görünüyor hem de köşesindeyken ne kadar tedirgin olduğu gözlerinden okunuyor.
  yine de bu dunkof iki üç round daha josh’un çenesini kıramazsa, josh bu işi koparır.
208 entry daha